DC Universe Online

DC Universe İndir – Online MMORPG

Sony Online Entertaintment tarafından online olarak sunulan Dc Universe Online MMORPG tabanlı bir oyundur . DC Universe Online hepimizin çocukluğundan aşina olduğu karakterleri içermektedir.

Neredeyse herkesin çocukluğunda bir süper kahraman hayranlığı vardır. Bazılarımız çizgi-romanlardan takip eder onları, bazılarımız da çizgi filmlerden veya filmlerden hayranı olur süper kahramanların. Superman, Batman ve Robin, Joker, Kane ve Lynch gibi en sevilen süper kahramanlardan bazılarını da DC Comics yaratmıştır. DC Universe Online, artık bizlerin de birer süper kahraman olabilmesini sağlayan bir online oyun olarak piyasayadaki yerini aldı.

Bir çok MMO’daki ilk adım bir karakter yaratmaktır. Bir çok insan için bu aşama oyunun en önemli aşamasıdır çünkü yapacağınız tercihler oyunun devamında nasıl zaman geçireceğinizi büyük ölçüde etkiler. DC Universe Online‘daki seçimler pek azı kalıcı ama bu seçimler çok önemli. Karakter yarattığınız aşamaya, cinsiyet, beden boyutu ve başka DC karakterlerinin göze çarpan özelliklerinden almak istediğiniz taslakları seçiyorsunuz. Ardından tabi ki kötü adam veya süper kahraman olmak sorusu çıkıyor karşınıza.

Bu seçiminizin ardından karakteriniz için kişilik özellikleri belirliyorsunuz. Bu kısım karakterinizin boş kaldığındaki animasyonlarını belirliyor. Daha önemli olan danışmanınızı seçmek oluyor. Danışmanınız size birincil olarak görev veren kişi oluyor. Ardından gücünüzü seçiyorsunuz, bu özellik hangi yeteneklere sahip olacağınızı ve grup halinde oynadığınızda bu seçiminiz grup içinde hangi role sahip olacağınızı belirliyor.

Hareket etme biçiminiz bir sonraki seçiminiz, dünyada nasıl dolaşacağınızı belirliyor. Super-speed (Süper Hız), Acrobatics (Akrobatik) ve Flight (Uçuş) olarak üç seçeneğiniz var. Bu seçim daha sonra savaş sırasında da kullanabileceğiniz yetenekleriniz oluyor. Sonrasında silah seçiminizi yapıyorsunuz. On çeşit silah seçeneği var. Bu seçiminizi daha sonra değiştirmeniz de mümkün olabiliyor. Dış görünümünüz için üç farklı renk seçebiliyorsunuz. Oyun içinde de görünüm kitlerini açtırabilme şansına sahipsiniz.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer config=”Main Pc” mediaid=”1714″]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir