The Lord of the Rings Online

The Lord of the Rings İndir – Yüzüklerin Efendisi Online Oyunu

Orijinal içeriğe bağlı kalınarak hazırlanan The Lord of the Rings Online (LOTRO), son versiyonu Rise of Isengard ile önceki versiyonlarında yakaladığı başarıyı arttıracak gibi gözüküyor. Turbine tarafından yayınlanan LOTRO, ücretli olarak başladığı MMO serüvenine artık kısmen ücretsiz (free2play) olarak devam edecek.

3 boyutlu MMORPG türünde olan LOTRO’da filmde gördüğünüz karakterleri görmeniz mümkün. Race Of Man(insanlar), Hobbit (hobitler), Dwarf (cüceler) ve Elf (elfler) olmak üzere 4 farklı ırkın yer aldığı oyunda 9 benzersiz sınıf bulunuyor. Çeşitli yeteneklere sahip bu sınıflar:

Minstrel (healer), Hunter (saldırı), Warden (defans), Rune-Keeper (healer), Lore-Master (destek), Burglar (destek), Guardian (savunma), Champion (saldırı), Captain (destek)

Kaliteli grafikleri ve sağlam hikayesiyle göz dolduran The Lord of the Rings Online, ayarlarında bulunan kalite seçenekleri sayesinde düşük sistemlerde de oynanabilmektedir. LOTRO PvE odaklı bir oyun olduğu için PvP yönüyle çok fazla ön plana çıkmamaktadır.

kaydol indir

line

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir