11:41 am - Cumartesi Mart 30, 2018

Absolute Force Online İndir – Savaş Oyunu İndir

Yazar: | 28 Ocak 2018 | 0
Absolute Force Online

TQ Digital oyun stüdyosu tarafından FPS severlerle buluşan ve Unreal 3 oyun motorunu kullanan Absolute Force Online MMOFPS kategorisi içinde oldukça güzel oyunlardan bir tanesi. Absolute Force Online oyununu oynayanlar kısa AFO olarak tanımlamaktadır. Biz de bundan sonra AFO olarak tanımlayacağız. Net Dragon vasıtasıyla tüm dünyaya açık hale gelen oyun daha önce Aralık ayının sonuna kadar Kapalı Beta yayın yaparken, Aralık ayının sonlarına doğru Açık Beta’ya geçmişti. Açık Beta’dan sonra oldukça fazla sevilen AFO oyunu birçok oyunsever tarafından oynanmakta.

Absolute Force Online oyunu askeri bir örgüt olan Fallen Angel ile bir yeraltı örgütü olan Justice Hand’in arasında süre gelen çatışmaları ve savaşları konu almakta. Unreal 3 oyun motoru sayesinde oyunculara farklı deneyimler yaşatan AFO’nun en dikkat eçilecek özelliği kamera açısı. Kamera açısı olarak hem karakterinizin gözünden izleme modunu hem de karakterinizi arkadan görerek oynama modunu seçebiliyorsunuz. Böylece hem TPS hem de FPS moduyla oyunu oynama şansına sahipsiniz. Ayrıca, bu iki açıyı kullanabilme imkanı, rakiplerinize üstünlük kurabilmenin yanı sıra bulunduğunuz ortama göre kamera açısını ayarlayarak oyunu oynamanızı sağlıyor.

Oyunu oynarken diğer FPS oyunlarında pek fazla karşılaşmadığımız ancak hoşumuza giden bir diğer özellik ise koşma modu. Bu moda AFO’yu oynarken daha keyifli hale getiriyor. Yine, ağır silahlar ve çeşitli araçlarında oyunda olması oynanabilirliği daha da zevkli kılan etmenlerden. Görsel açıdan oldukça doyurucu olan Absolute Force Online oyununda seveceğiniz 7 farklı oyun modu bulunmakta. Bu oyunlardan bazıları zombi modu, 5’e 5 , bayrak kapmaca gibi diğer oyunlardan aşina olduğumuz modlar.  MMOFPS oyun türüne farklı bir bakış açısı getiren Absolute Fore Online oyununu mutlaka denemelisiniz.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

download

Filed in: ONLİNE OYUNLAR

Yorum yok.

Bir yanıt bırak