truva indir

TRUVA Online İndir – Ücretsiz MMORPG Oyunu

Alt1Games tarafından geliştirilen Truva Online, Yunan mitolojisindeki popüler savaşlardan biri olan Truva Savaşı‘ndan yola çıkılarak hazırlanmış bir aksiyon MMORPG oyunudur. İlk olarak geliştirici firma Alt1Games’in yayıncılığında Ağustos 2011′de oyun severlerle buluşan Truva Online çeşitli nedenlerden dolayı 4 ay gibi kısa bir süre sonra sunucularını kapatma kararı alarak hizmetini durdurmuştu. Mayn Games tarafından yayın hakları satın alınan oyun Türkçe dil desteği ve yeni özellikleriyle birlikte tekrar oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yunanlar ve Truvalılar olmak üzere 2 farklı ırk seçeneğini yer aldığı Truva Online‘da kendi içerisinde dallara ayrılan 3 temel sınıf bulunuyor. Bu 3 temel sınıf ve alt sınıfları ise şu şekilde:

Warrior: Berserker ve Guardian,
Hunter: Assassin ve Ranger,
Mystic: Warlock ve Mage

İçeriğin kaynağı mitoloji olunca özellikle bosslar ve bir çok mob hayal gücünü zorlayan ilginç yaratıklar olarak karşımıza çıkıyor. Truva Online grafik kalitesi ve dönemi yansıtan ortamlar açısından gayet başarılı olsa da sınırlı karakter yapılandırma seçenekleri ve haritalarda yer alan bazı hatalar sebebiyle oyuncuyu rahatsız edebiliyor. Truva Online‘da göze batan en büyük özellik ise seslere gereken önemin verilmemesi. Savaş, özellikle de PvP sırasında oyuncuyu gaza getiren, gerilimi arttıran müzikler bir yana, ses efektlerinin bile oldukça cılız olması fazlasıyla göze batıyor.

kayıt ol oyna

download

[jwplayer player=”1″ mediaid=”2225″]

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir