12:59 am - Salı Temmuz 1, 2019

Ammyy Admin İndir – Uzak Masaüstü Programı

122 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
ammyy admin indir

Başka bir kullanıcı ile masaüstünüzü paylaşmak için hafif, hızlı ve kolay bir yol arıyorsanız, Ammyy Admin çok iyi bir çözüm.

Genellikle ekran paylaşım uygulamalarının uzun bir yükleme ve kurulum süreci vardır. Ammyy Admin ile durum böyle değil. Bir şey yüklemenize bile gerek yok, – yalnızca .exe dosyasını açın ve bağlanmaya hazırsınız. Bağlanmanız gereken kişinin de, ID numarasını almak için EXE dosyasını indirmesi ve açması gerekiyor.

Yalnızca, ID numarasını Client ID alanına girin ve “Connect”e tıklayın. Programın geliştiricisi, Ammyy Admin’i indirmenizden ilk uzaktan oturumu başlatmanıza kadar olan bağlantı sürecinin yaklaşık 20 saniye civarında olduğunu tahmin ediyor.

Ayrıca programın bağlantıların güvenli olduğunu garantileyen gelişmiş bir karma şifreleme algoritması (AES+RSA) kullandığını belirtiyor. Bu, programı iş anlaşmaları, tesis dışı müşteri görüşmeleri ya da ofisinize uzaktan bağlantılar için de uygun kılıyor.

Son olarak, dosya gönderip almanın yanı sıra sesli görüşme de yapabiliyorsunuz, yani bir arkadaşınızın ya da akrabanızın bilgisayarını tamir etmek istediğinizde de işinize yarıyor. Türkçe dil desteği de bulunan ücretsiz bir programdır.

indir

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla