5:34 am - Pazar Ağustos 10, 2019

Avast Free Antivirus İndir – Ücretsiz Avast Antivirüs İndir

239 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Avast Free Antivirus İndir

Avast Free Antivirüs, ticari olmayan ev kullanıcıları için geliştirilmiş ICSA sertifikalı ücretsiz ve Türkçe bir antivirüs programıdır.

Avast Free, virüs tarama işlemi ile bilinen virüslerin büyük bir miktarını tespit edebilmesi yanında önceden bilinmeyen veya kendi kendini yenileyebilen ve direkt taramayla bulunması mümkün olmayan virüsleri de tespit edebilmekte ve virüs temizleme işlemlerini yürütmektedir.

Avast Free, otomatik güncellemeleri ile önemli dosyalarınızı ve programlarınızı sürekli koruma altında tutar. Ayrıca casus yazılım engelleme (anti-spyware) ve anti-rootkitözelliği sayesinde virüs dışındaki diğer zararlı yazılımlara karşı da koruma sağlamaktadır.

Çok Amaçlı Virüs Koruma

Avast Free antivirüs programı en son casus yazılım tehlikesine karşı West Coast Labs Checkmark tarafından onaylı anti-spyware korumasına sahiptir.

Kullanımı Kolay ve Otomatik

Yükleyin ve gerisini ürüne bırakın. Avast Free Web’de sörf yaparken dahil, otomatik güncellemeleri sayesinde sisteminizde gerçek zamanlı koruma sağlar. Kullanımını mümkün olduğunca basitleştirilmiştir.

Test edildi onaylandı

Avast Free 80 milyonun üzerinde kullanıcısı ile Windows güvenliği için en çok denenmiş ve güvenilmiş antivirüs programlarından biridir. Diğer antivirüs ürünlerine göre Avast, çok daha fazla Windows sürümünü (Windows 95′ten Windows 7 64 Bit’e kadar) destekler.

indir-download

 

Son Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla