4:55 am - Pazar Ocak 26, 2019

  Battlefield Heroes Oyna – Ücretsiz Online Savaş Oyunu

  Yazar: | 04 Ocak 2018 | 0
  Battlefield Heroes Oyna

  Çizgi film tadında grafikleri ile dikkat çeken ücretsiz online oynanabilen Battlefield oyunu olan Battlefield: Heroes ile eğlenceli bir aksiyona hazırlanın. DICE’ın yapımcılığını üstelendiği Battlefield: Heroes’un dağıtımını ise dünya oyun devi EA Games gerçekleştirmekte.

  Üçüncü şahıs gözünden nişancı türünde yani MMOTPS türünde bir oyun. Çıktığı yıl alanında ki en iyi oyun seçilen Battlefield: Heroes bu unvanı hak eden bir oyun. Windows işletim sisteminize yükleme yaparak oynayabileceğiniz oyunu internetten tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilir ve kolayca kurabilirsiniz.

  Aynı zamanda oyunun içinde yer alan yardımcı metinler ve sizi oyunda verilen yönerge metinleri tamamen Türkçe dil desteğine kavuşturulmuş. Oyundaki görevleri yerine getirirken zorluk yaşamayacaksınız.

  Komik ve eğlenceli bir oyun olan Battlefield: Heroes oyunculara ikinci dünya savaşını farklı br temada sunuyor. Bugüne kadar oynadığınız diğer bütün ikinci dünya savaşı konulu oyunlardan oldukça farklı bir yapım olan Battlefield: Heroes sizleri ikinci dünya savaşının komik yüzü ile tanıştırıyor. Oyunu indirmeden önce oyunun resmi sitesinden oyuna kayıt olmalı ve kendinize bir hesap oluşturmalısınız. Oyuna üye olurken seçmeniz gereken iki taraf bulunuyor, Royal Army ve National Army, yani Almanlar ve İngilizler. Ayrıca tarafınızı seçtikten sonra oyunda bulunan 3 farklı askeri birlikten herhangi birini seçmelisiniz.

  Oyunda yer alan taraflar:

  • Royal Army: Nam-ı diğer İngilizler, askeri disiplinden oldukça uzak olan, adeta bir grup çaylağın yönettiği bir takım. Fazlasıyla rahat ve eğlenceli tavırları ile dikkat ediyorlar, neredeyse hiçbir şeyi ciddiye almayan bu takım savaştan çok sirk gösterisine çıkıyormuşçasına bir hava içindeler.
  • National Army: Almanlar, oyunda diğer takım olan Royal Army’nin aksine oldukça ciddi ve askeri disiplinin hakim olduğu bir takımdır. Gözü pek, güçlü ve fazlasıyla kendini beğenmişlerdir. Savaş için doğdukları söyleniyor.

  kayıt ol oyna

  line

   

   

  Filed in: Online Oyunlar, OYUN

  Yorum yok.

  Bir yanıt bırak