5:38 pm - Çarşamba Temmuz 2, 2019

Bing Bar İndir – Bing Toolbar

176 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
bing toolbar indir

Bing Bar hızlı bir şekilde web browserinizdan Microsoft Bing aramalarına ulaşabilmenizi saglayan ve bunun yanında sosyal ağlara ve maillerinize hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayan bir eklentidir.

Bing Bar firefox ve internet explorerda da kullanılabilmek üzere tasarlanmıştır,aramalarda önceligi bing e vererk cok daha hızlı bi arama yapabilmenizi saglar browserinizden.
Bing Bar  da siz aranacak kelimeyi yazarken oto önerileride görebilmeniz mümkündür.Bing Bar  da arama cubugu aramalarınızı pop-up penceresinde açar öncelikli olarak ve siz burdan arama sonucunu secerek ana aramanıza gidebilirsiniz.

Ayrıca, haberler, hava durumu, haritalar ve diğer yararlı hizmetlere hızlı erişim sağlar ve e-posta izlemeyi destekler, Facebook güncellemeleri, dahili Live Hotmail , Yeni Yahoo Mail ve Gmail hizmetleri ve daha bir çok özellik sunuyor.

Bing Bar 7.1 son sürümü sosyal bağlantılara daha iyi bir erişim sağlar ve yeni eğlence seçenekleri sunuyor. Facebook sohbetleri destekler ve Slacker Radyo dinlemenize izin verir. Çok daha hızlı arama sağlıyor.

indir

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla