5:27 am - Pazar Ağustos 10, 2019

BlueStacks İndir – Bilgisayarda Android Uygulamalarını Açma

171 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
bluestacks indir

BlueStacks App Player ile Android uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırabilir, telefonunuzla senkronize edebilirsiniz. Android marketi ve diğer alternatif kaynaklardan paket indirebilir ve bluestacks içine kurabilirsiniz.

Teknoloji gün geçtikçe gelişiyor ve hayatımıza daha çok girmeye başlıyor. Teknolojinin gelişmesiyle telefon gibi taşınabilir cihazlara telefon özelliğinin dışında güçlü ek özellikler de gelmeye başlıyor. Doğal olarak oyunlar da hayatımızın bir parçası haline geliyor. Zaten bilgisayar oyunlarını oynayabiliyoruz veya bilgisayar oyunları telefonlar için özel sürümler şeklinde yayınlanıyor peki ya sadece telefonlar için üretilenler? İşte BlueStacks App Player buna bir çözüm getirmiş.

Android uygulamalarınızı, Windows işletim sistemli masaüstü PC’niz veya leptop’ınızda oynamayı mı hayal ediyordunuz? Hayalleriniz BlueStacks ile gerçeğe dönüyor.

Ücretsiz olarak sunulan BlueStacks App Player ile Windows bilgisayarınızda veya tabletinizde tam ekran olarak Android oyunlarınızı oynayabilir, Android uygulamalarınızı kullanabilirsiniz…

indir-download

Son Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
5/5 - 1
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla