12:56 pm - Çarşamba Temmuz 2, 2019

Call of Duty 4 İndir : Modern Warfare İndir – Demo

112 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
call of duty
Call of Duty serisinin 4. ana oyunu olarak 2007 yılının sonunda Activison firması tarafından piyasaya sürülen oyunun, yapımcısı Infinity Ward şirketidir. İnanılmaz görsel efektleri, son teknoloji silahları ile seriye çok farklı bir yapı kazandıran oyun FPS oyunları arasında çok iyi bir yer edinmiştir. Oyunu değerlendiren dergi ve web sitelerinin çoğu 10 üzerinden 9 üstünde notlar vermiştir.
Oyun önceki serilerde geçen 2.dünya savaşı hikayelerini bırakarak, kendi özgün hikayeleriyle yer almıştır. Oyunun hikayesinin sunulması ve akıcılığı oyun oynarken dev bütçeli bir Hollywood yapımı izler hissi yaşatmaktadır. İlk sahneden itibaren uydu görüntüleri, sinematikler vb. videolarla oyunu oynarken direk hikayenin içine çekilen oyuncular, hikayeyi ABD Deniz Piyade Komandosu ve İngiliz SAS Komandosu gibi 6 farklı karakterden izleyerek hikaye dahil olmaktadırlar.
Oyunun silah sistemi ise serinin önceki sürümlerine göre tamamen değişmiştir. Modern silahların olduğu bu oyunda, oyuncular M203 (bomba atar), M4 Karabina, AN/PEQ-2 hedef gösterme, gece görüş dürbünü, MP5SD (hafif makineli) ve Javelin (tanksavar füze atıcı) gibi günümüzün en gelişmiş silahlarını kullanabilmektedirler. Aynı anda sadece iki silah taşıyabilen oyuncu, öldürülen askerlerin silahlarını kendi silahlarıyla değiştirebilir ya da cephanelerini alabilmektedir.
Tek oyunculu moda 21 farklı görev bulunmaktadır. Görece biraz kısa olan bu bölümlerde oyuncular 6 farklı karakterle bir hikaye bütünlüğünün içinde hareket etmektedir. Görevlerde bilgisayar tarafından kontrol edilen tim arkadaşları bulunmaktadır. Görevler ise hedef bulma, yok etme vb. birçok farklı alanda olabilmektedir.
Oyunun bir güçlü yanı ise çoklu oyunculu oyun kısmıdır. Bu kısımda birçok mod bulunmaktadır. Team Deathmatch modunda iki takımın oyuncularının birbirini öldürerek puan kazanmaya çalıştığı moddur. Belirlenen süre sonunda en çok öldürmeye sahip takım veya belirlenen öldürme sayısına ulaşan takım kazanır. Domination modu ise klasik bayrakları ele geçirme oyunudur. Search and Destroy ise haritada bulunan 2 noktadan birini yok etmeye çalışan bir takım ve onları engellemeye çalışan bir takım üzerine kuruludur. Sabotage ise haritanın ortasında bulunan bombayı ele geçirip rakip bölgeye götürme amacında bir oyundur. Headquarters ise haritada bulunan bilgisayarın ele geçirilmesi ve korunması mantığına dayanır. Oyunun tek takım kısmı olmayan modu Free For All ise herkesin kendi başının çaresine baktığı kısımdır. Farklı modları, mükemmel tek kişilik oyun hikayesi ve daha fazlasını Call of Duty: Modern Warfare oyununda bulabilirsiniz.
indir
[jwplayer config="Main Pc" mediaid="1873"]
Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla