9:36 am - Cumartesi Aralık 21, 2018

  Call of Gods Oyna – Online Savaş ve Strateji Oyunu

  Yazar: | 23 Ocak 2018 | 0
  call of gods oyna

  Türkiye’de GameTürk tarafından yayınlanmaya başlayan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Call of Gods, barındırdığı RPG ve SLG unsurlarıyla keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Çeşitli zorluklarda bir çok görevin yer aldığı oyunda, verilen görevleri yerine getirerek kahramanınızı daha hızlı ve kolay geliştirebilirsiniz.

  İnsanlar, Elfler ve Ölümsüzler olmak üzere 3 farklı ırk seçeneği bulunan Call of Gods‘da normal haritaların yanı sıra daha zorlu PvE mücadeleleri yapabileceğiz zindanlar da yer alıyor. Normale oranla daha güçlü mobların yer aldığı bu zindanlarda başarılı olabilmek için takım olarak savaşmanızda fayda var.

  Call of Gods‘ta görevler ve PvE mücadelelerinin dışında PvP savaşları yapabileceğiniz arenalar da bulunmakta. Mücadele, arena ve şampiyona olmak üzere 3 farklı mod seçeneği bulunan arenalara maksimum 6 kahraman ile katılabiliyorsunuz. Ordunuzdaki kahraman sayısı ne kadar fazla ve kahramanlarınız ne kadar gelişmiş olursa Call of Gods arenalarından galip çıkma şansınız o kadar yüksek olur.

  Call of Gods’ta görevler ve PvE mücadelelerinin dışında PvP savaşları yapabileceğiniz arenalar da bulunmaktadır. Şampiyona, mücadele ve arena olmak üzere 3 farklı mod seçeneği bulunan arenalara fazla 6 kahraman ile giriş yapabiliyorsunuz. Ordunuzdaki kahraman sayısı ne kadar fazla ve kahramanlarınız ne kadar gelişmiş olursa Call of Gods arenalarından galip çıkma şansınız o kadar yüksek olacaktır.

   

  KAYIT OL VE OYNA

   

   

   

  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Filed in: Online Oyunlar

  Yorum yok.

  Bir yanıt bırak