2:26 pm - Çarşamba Haziran 25, 2019

Cheat Engine İndir – Oyun Hile Programı

140 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Cheat-Engine

Çoğu oyunun bünyesinde oyunu kolayca kazanmanızı sağlayan kod ve kısayol gibi hileler olsa da, bazı oyunlarda bunlar bulunmuyor. Cheat Engine işte bu durumlar için.

Yenilmezlik ve sınırsız silahlardan çok sayıda başka özelliğe kadar, takılı kalmış oyunculara yardımcı olacak pek çok şey var. Ancak hileler bütün oyunlarda yok ve olanlarda da sizin istediğiniz hileler bulunmayabiliyor. Cheat Engine kendi hilelerinizi oluşturmanızı sağlayan bir uygulama; ama unutmayın, bu sabırlı ve teknolojik yönü gelişmiş kullanıcılar için!

Cheat Engine’i açtığınızda programcılar ve hacker’lar dışındakiler için pek bir şey ifade etmeyecek bir arayüzle karşılaşıyorsunuz. Geliştirici, programla birlikte çalışan adım adım bir öğretici de eklemiş ama bu hiç de basit bir süreç değil. Cheat Engine’i çözecek kodu öğrenmek için bol miktarda bilgiye veya internette araştırma yapmak için sabra ihtiyacınız olacak.

Onu kullanabilen kişiler içinse, Cheat Engine, hileler oluşturmak üzere oyunun kodundaki değerlerin değiştirilmesini sağlayan becerikli bir araç. Geliştiricinin ana sayfasında, başka oyuncular tarafından gönderilmiş çok sayıda oyunun kullanıma hazır hile sayfası var.

indir

 

Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla