11:10 pm - Cumartesi Ağustos 9, 2019

ComboFix İndir – Sistem Onarım Programı

108 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
ComboFix indir

Bilgisayarınıza bulaşmış olan malware veya spyware türündeki zararlı yazılımları temizlemek için kullanabileceğiniz güçlü bir araçtır. ComboFix yaptığı gelişmiş tarama sonunda bulduğu zararlı yazılımları otomatik temizleyebilmektedir. Diğer anti-spyware araçlarından en önemli özelliği ise en inatçı zararlıları bile kolayca temizleyebilmesidir.

Kullanıcı odaklı basit yapısı sayesinde kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır. Amvo, Adtrgt Truva Atı, Kavo.exe ve autorun.info adlı sık karşılaşılan zararlılara karşı kesin çözüm sunmaktadır. Oldukça küçük olmasına rağmen çoğu antivirüs programının dahi temizleyemediği zararlı yazılımları kolaylıkla bilgisayarınızdan silmektedir. ComboFix’i çalıştırmadan önce sisteminizde kurulu olan diğer antivirüs yazılımları kapatın. Güçlü ve etkin temizleme aracı olduğunun bilincinde olarak dikkatli kullanmanızı tavsiye ederiz.

İlk olarak yapmanız gereken sistemizde kurulu olan diğer antivirüs yazılımlarını geçici olarak devre dışı bırakmak. Daha sonra masaüstüne indirdiğiniz ComboFix’i çift tıklayarak programı çalıştırın. Windows Vista veya 7 kullanıyorsanız yazılım üzerinde sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır”a basarak çalıştırın. Çıkan uyarı pencerelerine Evet veya Yes’i seçin ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. İşlem sırasında bilgisayarınızda işlem yapmayın, tarama sonunda bir metin penceresi açılacak ve muhtemelen bilgisayarınız yeniden başlatılacaktır.

Uygulamayı bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak için Başlat -> Çalıştır penceresine “Combofix /uninstall” yazmanız ve çalıştırmanız yeterlidir.

download

 

Son Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla