3:03 pm - Salı Temmuz 1, 2019

Crime City İndir – Android Online Mafya Oyunu

147 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
crime-city-indir-android

Bugünkü Android oyunumuz oldukça eğlenceli bir oyun. Polisiye türünü sevenlerin ilgisini çekeceğini düşündüğümüz Crime City oyununda bir suçluyu canlandırıyorsunuz. Oyundaki amacınız, yaratmış olduğunuz karakterinizin suç oranını arttırarak puan ve para toplamak. Bunun içinse, arabalara ve insanlara zarar verirken, çevrenizdeki dükkanlardan da haraç toplamanız gerekecek. Eğer, polisiye türü oyunları mobil cihazlarınızda oynamayı seviyorsanız Crime City oyununu mutlaka indirmenizi tavsiye ediyoruz.

Oyun tamamen suç üzerine kurulu bir yapısı bulunmakta.İlk başta suçları işleyeceğiniz karakteri yaratmaya başlıyorsunuz. Daha sonrasında ise, oyuna dahil olarak suç işlemeye başlıyoruz. İsterseniz yumrukla isterseniz silahla karşınızdaki kişilere zarar verebilir ve onları öldürebilirsiniz. Haraç topladığınız dükkanlardan, dövdüğünüz adamlardan kazandığınız tüm paraları ilerleyen zamanlarda daha iyi silahlar ve aksesuarlar satın almak için kendinize ait dükkanınızda kullanabiliyorsunuz. Oyundaki seviyenize göre diğer marketlerden de çeşitli silahları satın alabiliyorsunuz. Oyunda mutlaka enerjinizin olması gerekli. Oyunda ilerledikçe enerjiniz belli sürelerde ve oynanış hızınıza göre azalıyor. Bu yüzden, enerjiniz azaldığında enerjinizi tekrar yükseltmeniz gerekmekte. Bunun içinde belli bir yerde bekleyerek enerjinizin dolmasını bekleyebilir veya oyunun içersinde bulunan altınları harcayarak karakteriniz için enerji satın alabilirsiniz

crime-city-oyun

Online oynayabildiğiniz bu oyun oldukça eğlenceli ve hoşça vakit geçirmenize olanak sağlıyor. Oyundaki diğer online oyuncuları soyabildiğiniz ve dövebilmeniz de oyunu eğlenceli hale getiriyor. Grafik açısından yeterli düzeyde olan oyunu ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirip Android tabanlı cihazlarınıza kurarak oynayabiliyorsunuz. 150’nin üzerinde farklı silahın ve aracın bulunduğu, 500’ün üzerinde farklı görevi yapabileceğiniz ve 60’ın üzerinde de farklı bölgeyi kontrol altına alabileceğiniz bu oyunu Online Oyna sitesi olarak tüm Android cihaz sahiplerine tavsiye ediyoruz.

download

[jwplayer config="Main Pc" mediaid="1301"]

 

 

Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla