penis-buyutme

Doğal Penis Büyütme Teknikleri Nelerdir?

 

Penisinizi esneterek optimum sonuçlara ulaşmak için, penisin nasıl çalıştığını anlamalısınız. Penis kanla dolduğunda genişleyen hücrelerden oluşmuştur. Bu hücrelere kan aralıkları blood spaces denir. Kan aralıkları sertleşme dokunuz içinde yer alırlar ve aynı zamanda corpora cavernosa sertleşme dokusundan’da denirler. Penisinizi esnettiğinizde kanla dolan bölgeler de dahil olmak üzere penisin bütün bölgelerini esnetmiş olursunuz.

Bu bölgeler belli bir ölçüde esnediğinde penis hem gevşemiş hem de sertleşmiş haldeyken daha da uzayacaktır. Çoğu kişinin anlamadığı şey penisin muhtemelen sırf anatomisi yüzünden bedeninizin uzaması ve kalınlaşması en kolay kısmı olmasıdır. Ereksiyon büyüklüktür. Çünkü penisin içindeki hücreler belli bir büyüklüktedir. Egzersiz yoluyla doğal olarak boşlukların kanla dolmasına yol açarak yada eti esneterek penisin genişlemesi minimum çabayla mümkün olur.

1: Derin nefes al ve nefes verirken karnınızı düzleştirin. Başparmağınızı ve işaret parmağınızla penisinizi tutun yanu kavrayın. Diğer eliniz penisinizin başladığı yerde kökünde olsun. Penisinizi abartmadan çekin, bu adımı bir kaç defa tekrarlayın.

2: Penisiniz avucunuzla kavrayın daha sonra derin bir nefes alın, nefesinizi verirken organınızı sola ratafa sol tarafa fazla abartmadan çekin. Penisinizin başladığı yerde biraz acı hissetmelisiniz. Tekrar nefes alın ve kanı hareket ettirmek için göbek ve bacak çevresine penisinizi vurun.

3: Penisiniz gevşek durumda iken oturun, avucunuzla penisinizin başını ve çevresini kavrayın. Yukarıya doğru çekin ama abartmadan yapın. Aşırı olmamak şartı ile yoksa canınız yanabilir. 10 saniye boyunca sızlamaya ve kanın o bölgeye nüfus ettiğini hissettikten sonra, organını böbek veya bacağınıza 45-50 defa vurun. Bu adımı sol ve sağ tarafa olacak şkilde en az 3 defa uygulayın.

4: Penisinizi avucunuz ile kavrayın. Derin nefes alın verin, nefesinizi verirken penisinizi sola doğru çevirin daha sonra organınıza kan gidişi için organı 45-50 defa bacağınıza yada göbeğinize vurun, daha sonra aynı işlemleri sola sağa doğru uygulayarak bitirin. Bu dör kuralı her gün 2-3 defa uygulayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir