3:07 pm - Çarşamba Temmuz 2, 2019

Driver Booster İndir – Driver Güncelleme Programı

123 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Driver Booster İndir

Driver Booster bilgisayarınızdaki tarihi geçmiş sürücüleri tespit eder ve bu sürücülerin son sürümlerini tek tıkla indirmenize ve yüklemenize olanak sağlar.

Güncel sürücüler donanımınızın düzgün çalışacağı ve mümkün olan en iyi performansı göstereceği anlamına gelir. Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncel hale getirmek söz konusu olduğunda Driver Booster bu görevi oldukça kolaylaştırıyor.

Tüm donanımınızı ve yüklü sürücülerinizi tarama işini yazılım hallediyor. Bazılarının tarihi geçmişse, Driver Booster kurulum dosyalarını otomatik olarak alarak ve güncellemeleri başlatarak size güncellemeyi sunuyor.

Driver Booster’ın ayarları en son sürücülere sahip olduğunuzdan emin olmanız için size bilgisayarınızın düzenli taramalarını planlama (günlük, haftalık veya aylık) olanağı sağlıyor.

Driver Booster aynı zamanda sürücüleri yüklemeden önce geri yükleme noktaları oluşturmanıza olanak sağlayan bir özellik içeriyor. Bu, yeni sürücülerin arızaya sebep olması durumunda bilgisayarınızı yükleme öncesi haline geri döndürmek için çok iyi bir özellik.

indir

 

Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla