2:17 pm - Pazar Aralık 22, 2018

  Elite Forces Oyunu İndir – Online FPS Oyunu

  Yazar: | 17 Aralık 2018 | 0
  elite forces

  Elite Forces, online bir ücretsiz Free 2 Play MMOFPS oyunudur. Türkçe olduğundan dolayı Türkçe bir tanımlama yapmak gerekirse Elite Forces ( Özel Kuvvetler ) oynanması ücretsiz olan, birinci tekil şahıs kamera açısı, çevrimiçi oynabilen bir oyundur. Özellikle uzakdoğu üzerinde büyük popülerite kazanan bu oyun Dubai merkezli Doa Gamesin oyunu Türkiyeye Nova World ile geldi.

  Yakın bir gelecek içinde dünyamızda azalan kaynaklar, kötüleşmekte olan çevre şartları ve askeri savaşlar sebebiye dünya yaşanma bir hal alır. Dünya liderleri toplanır ve gidişata bir son vermeyi düşünür. Aldıkları karara bağlı olarak ortak bir federasyon kurulur. Bu federasyon iç çekişmelerin askeri bölümünde söz sahibi olur ve savaşlar başlar.

  Elite Force oyununda 7 çeşit oyun modu yeri alıyor. Takım modu, kule savunma modu, virüs modu, direniş modu, av modu, ölüm modu, tuz konulu mod. Tabiki her moda göre kullanacağınız ırklar yer alıyor. Her ırkında kendine has ayrıcalıkları bulunuyor. Yapımcılar bu konuda bir hayli yaratıcı olmuşlar.

  Oyunda silahlar içinde gerçekten fazlasıyla seçim hakkınız var. Anlayabileceğiniz üzere Elite Foreces oyunu bir çok şeyi kişiselleştirebilmenizi sağlayan, harika bir oyundur.

  kayıt ol oyna

  indir

   

  Filed in: Online Oyunlar

  Yorum yok.

  Bir yanıt bırak