1:22 am - Salı Eylül 8, 2020

En Popüler 10 Yabancı Hosting Firması

601 Görüntüleme Yönetici 1 Yorum
Tweet
Yabancı Hosting Firması

Bir web sitesi kurma sürecinde insanların en çok karşılaştığı soru, bu siteyi nerede barındıracaklarıdır. Hosting seçimi yaparken yabancı hosting firması listemizi inceleyebilirsiniz. Unutulmaması gereken en önemli nokta şudur; Bir web sitesi birçok sayfanın, grafiğin ve diğer web site elementlerinin bir araya gelmesiyle oluşan bir koleksiyondur. Bu koleksiyonun tamamı düşünüldüğünde bunların sunulacağı ortam ve koşullarda düşünülmelidir. Sitenizin dosyaları insanların ziyaret edebileceği bir ortamda bulundurulmalıdır.

Yeni web siteleriniz için veya daha iyi bir hizmete geçmek için nerden hosting hizmeti  alacağınıza karar vermek çok zor olabilir. Bir çok seçenek mevcuttur fakat bunlar arasında birini seçmekte teredütler yaşanılabiliyor. Biz bu sorunu aşmanıza yardımcı olmak için Webmasterlara yönelik, en popüler 10 yabancı hosting firması listesini sizin için araştırdık ve bu yazımızda size tanıtmaya çalışacağız.

Bu değerlendirmeyi yaparken Hosting firmalarının fiyatlarına, firmanın güvenilirliğine, sundukları trafiğe, verdikleri disk alanına ve en önemlisi müşteri desteğini ön planda tutarak araştırma yaptık.

10 Yabancı Hosting Firması

1: line-sade

host gator 2002 yilinda kurulduğundan bu yana, Hostgator web hosting hizmetlerinde Dünya’nın ileri gelen şirketlerinden birisi konumuna geldi. Ana ofisi Houston, Texas, Amerika’da olup, 200 farklı ülkeden olan müşterilerine 750ün üzerindeki eleman sayısıyla en iyi derecede hizmet sunuluyor. Verilen Web Hosting, Bayi Hosting, VPS, ve Dedicated sunucu paketleri hem yeni başlayanlar, hem de profesyoneller için ideal bir çözüm. Bütün web hosting paketlerinde 7/24/365 destek, %99.9 sunucu uptime garantisi ve 45 gün para iade garantisi dahildir.

– Türkçe Destek!
– Sınırsız Trafik
– Sınırsız Alan
– 45 Gün Para İade

hosting satın al

2: line-sade

myhosting1997 yılındaki kuruluşundan bugüne her zaman yenilikçilikten, müşteri odaklı yaklaşımlardan ve dinamik çalışan kadrosundan güç alarak büyüyen ve Kuzey Amerika başta olmak üzere dünyanın popüler ve güvenilir Hosting markalarından biridir. Müşteri desteğine önem veren firma telefonlarınıza 2 dakika içerisinde cevap veriyor. Email ve Canlı destek yoluyla gelen sorunlara Türkçe cevap veren müşteri destek çalışanları sayesinde Türk hosting kullanıcıları tarafından ilgi çekiyor.

– Türkçe Destek!
– Sınırsız Trafik
– Sınırsız Alan
– VPS’te Öncü
– 30 Gün Para İade

satın al

3: line-sade

go daddy hosting1997’den beri İnternet domain hizmeti (servisi) vermektedir. 2010 yılı itibarıyla 45 milyon domain isimini yönetmektedir. Bob Parsons tarafından 1997 yılında kuruldu. 2002’de VeriSign tarafından satın alındı. Go Daddy şuadna dünyanın en büyük alan adı ve site barındıma hizmeti sağlayıcısıdır.

– Ucuz Alan Adı
– Sınırsız Trafik
– Sınırsız Alan
– 100 $ Google Reklam
– 30 Gün Para İade

satın al

4: line-sade

just hostingJustHost , kendine alanında en iyi hosting firmalarınından biri. Sektör standardı olan %99.99 uptime garantisi verirken aynı zamanda müşteri hizmetleriyle de bir adım öne geçmeye çalışıyor. 24/7 müşteri hizmetlerinde telefonla aramalara 3 dakika içinde cevap veren destek ekibi, e-posta ile destek arayan müşterilerine de 20 dakika içerisinde cevap veriyor. Bu sayede müşterilerini her zaman mutlu tutmaya çalışan şirket, web hosting müşterisinin memnuniyetsizliği karşısında da sorgusuz sualsiz para iadesi yapıyor. Coupon Code ksımına da 50OFF yazıyoruz ve %50 hosting indirimi kazanıyoruz.

– Bedava Alan Adı
– Sınırsız Trafik
– Sınırsız Alan
– Reklam Kredileri
– Her An Para İadesi

satın al

5: line-sade

fatcow hosting1998 yılında New Mexico’da sektöre giren FatCow hosting, 10 yılın üzerinde tecrübeye sahip bir hosting firması. Bu süre içerisinde de müşterileriyle iyi ilişkiler içinde oldular.

FatCow, müşterisine geleneksel biçimde yaklaşıyor ve hosting şirketinin her zaman ilk önceliği müşteri. FatCow’da kendini kişisel blog sitelere ve küçük şirketlere adamış hosting firmalarından biri. Teknolojik terimler ya da karışık fiyat seçenekleri sunmayan FatCow, müşterilerini tek bir hosting planı altında topluyor. Google , Yahoo , Facebook toplam 175 $ Reklam kredisi veriyor

– Bedava Alan Adı
– Sınırsız Trafik
– Sınırsız Alan
– Reklam Kredileri
– 40$ İndirim

satın al

6: line-sade

ipage hosting1995 yılından beri shared hosting hizmeti sunmakta. 15 yılın üzerinde bir web geçmişi bulunan bu firma tecrübeli bir web hosting şirketidir. iPage müşteri ilişkilerine çok önem vererek bu günlere gelmeyi ve hergeçen gün büyümeye devam etmeyi başardı.

– Bedava Alan Adı (Ömür Boyu)
– Sınırsız Trafik
– Sınırsız Alan
– Reklam Kredileri
– 500$ Değerinde Ekstralar

satın al

7: line-sade

host monster 1.700.000 müşterilerine hizmet vermektedir. Bu sağlayıcı barındırma son derece popüler bir ABD şirketdir, . 6,95 $ aylık ücret ile web sitelerinde sınırsız disk alanı ve bant genişliği sağlar. Kısıtlama sadece MySQL / PostgreSQL veritabanları sayısıdır

– Bedava Alan Adı
– Sınırsız Trafik
– Sınırsız Alan
– Ücretsiz Site Oluşturucu
– 100$ Google Reklamı

satın al

8: line-sade

Blue HostingBlue Host gelişmiş özellikleri ile sınırsız hosting alanı sunan, en iyi müşteri desteği ile 1996 yılından bu yana güvenilir bir hosting firmasıdır. BlueHost  yenilikleri yükseltme üzerinde çalışıyor “üstün hizmet” sunmak için çaba göstermektedir. BlueHost ayrıca bir web hosting işi kurmak için bayi hosting sunuyor. Blue Host esnek bir yönetim paneli, gelişmiş bir istemci yönetimi ve faturalama yazılımları, cPanel özelleştirilmiş bir sürümünü, arıza sürelerini önlemek için yardımcı olabilir güçlü bir kaynak yönetimi teknolojisi ile kendi hosting bayi müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

– Bedava Alan Adı
– Sınırsız Trafik
– Sınırsız Alan
– Ücretsiz Site Oluşturucu
– 100$ Google Reklamı

satın al

9: line-sade

Hub web hosting2001 de kurulan Hub web hosting düşük maliyetli kolay blog barındırma (WordPress blog) yanı sıra Joomla hosting, Drupal ve prim website builder araçları içerir all-in-one web hosting planı sağlar. WebHostingHub ÜCRETSİZ bir etki alanı kaydı / transferi, artı 24/7 ABD Tabanlı müşteri destek, 90-gün para iade garantisi sunar.

– Bedava Alan Adı
– Sınırsız Trafik
– Sınırsız Alan
– Ücretsiz Site Oluşturucu
– 150$ Google , Bing Reklamı

satın al

10: line-sade

İx web hostingIXWebHosting 1999 yılında kuruldu , 100,000 ‘den fazla müşteri ile 500,000 web sitelerini üzerinden barındıran bir hosting firmasıdır. IX Web Hosting ÜCRETSİZ paylaşılan SSL ile eTicaret için reqired İleri özelliklere sahip hosting uygun iş web sitesi sunar. IXweb Hosting de birçok ÜCRETSİZ özelikler mevcuttur.

– Bedava Alan Adı
– Sınırsız Trafik
– Sınırsız Alan
– Ücretsiz Site Oluşturucu
– Ücretsiz 7 Günlük Deneme

satın al

Güncellendi : 19 Mart 2020
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
KATEGORİ
Yorum to “En Popüler 10 Yabancı Hosting Firması”
  1. Serdar
    # 14 Mart 2018 at 19:18

    http://www.hostinger.web.tr – Çok kolay ve güzel bir web hosting… Herkese öneririm…

Yanıtla