press-display

Günlük Gazete Manşetleri Okuma Sitesi – PressDisplay

Günlük gazete manşetleri okuma sitesi PressDisplay.com yayıncıların okurlarını yenilikçi dijital ağ oluşturma çözümlerine ulaşmasını sağlayan gazete dağıtımında lider NewspaperDirect Inc. tarafından sunulan dijital bir Gazete Okuma platformudur. PressDisplay.com sevdiğiniz gazeteleri tek bir sitede okumanın en uygun, eksiksiz ve ucuz yoludur. PressDisplay.com’e abone olan kullanıcılar, gazetelere yayınlandıkları gün erişim sağlarlar. Gazete manşetleri okuma sitesi basit kullanıcı arayüzü ve kullanımı kolay gezinti araçlarıyla okuma deneyiminizi zenginleştirir.

Yeni piyasaya sürülen PressReader, çevrimiçi ve çevrimdışı kolay okuma için evrensel bir platform olarak tasarlanmıştır. PressReader, kullanıcıların istedikleri gazete ve dergi yayınlarını indirmelerini, saklamalarını ve yönetmelerini sağlar.

Yeni PressDisplay.com sitesi, okuyuculara kapsamlı SmartNavigation Uygun arama ve imleme araçlarının tutulması sağlar ve bu gelişmiş dijital özellikler NewspaperDirect’in son teknolojisine eklenmiştir. SmartNavigation, şimdi okuyuculara geleneksel 2 sayfa gazete görünümü, içindekiler, sayfa atlayışları (makale bağlantı bölümleri) ve kolay okunur metin görünümleri de sunuyor. Bu teknoloji, anında tercüme özelliği ile gazete okuma deneyimini daha da geliştirir. Okuyucular, artık gazetelerini başlıca birkaç dile çevirebilirler.

PressDisplay.com, okuyucular evdeyken veya dışarıdayken onlara geniş kapsamlı gazeteler sunarak dünya olaylarına evrensel bir bakış açısı sağlar.

Siteye Git Buton

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir