3:13 pm - Pazar Haziran 29, 2019

FastStone Photo Resizer İndir – Ücretsiz Resim Dönüştürme ve Boyutlandırma

77 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
FastStone Photo Resizer İndir

FastStone Photo Resizer, resimlerinizi yeniden boyutlandırma işini kolayca yapabilen bir resim düzenleme aracıdır. Sadece resim boyutlandırma değil, toplu ad değiştirme, resim üzerinde yazı veya logo ekleme gibi işlemleride rahatlıkla yapabilmenizi sağlıyor.

Ücretsiz ve kolay kullanımıyla tercih edilebilecek resim uygulamalarından biri olan FastStone Photo Resizer ile resim dönüştürme, resimlerinizi yeniden adlandırma veya boyutlandırma, kesme, kırpma, döndürme vb. gibi ufak işlemlerin yanı sıra, resim renkleri ayarlama, filigran ekleme gibi gelişmiş araçlarıda içinde barındırmaktadır. Üstelik birçok resim üzerinde toplu işlem yapmasıda programın pratik yönlerinden biridir. Ayrıca sürükle bırak desteğinide bulunduran FastStone Photo Resizer ile resimlerinizi programın arayüzüne sürüklemeniz yeterli olacaktır.

FastStone Soft firması tarafından geliştirilen FastStone Photo Resizer ücretsiz olmasına karşın, birçok işlemi yapabiliyor. Tek arayüzde birçok işlemi yapabildiği gibi, içerisinde reklam türevide barındırmıyor. Kurulum esnasındada herhangi bir eklenti kurmanızıda istemiyor.  Türkçe dil desteği bulunuyor.

FastStone Photo Resizer’in yeni sürümündeki özellikleri;

  • Önzileme desteği; resimlerinize uygulayacağınız işlemin ön izlemesini görebilirsiniz.
  • İki bölümlü arayüzü sayesinde orjinal dosyalarınızı ve değiştirilmiş dosyaları görebiliyorsunuz.
  • Sürükle bırak desteği sayesinde resimlerinizi kolayca programa aktarabiliyorsunuz.
  • Ana pencereyi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.
  • Önceki sürümlerde meydana gelen hataların yeni sürümde olmamasıda büyük bir avantajdır.
  • FastStone Photo Resizer’in kullanımı tamamen ücretsiz ve içerisinde hiçbir zararlı yazılım barındırmıyor. Firmanın garantisi altında olan FastStone Photo Resizer’i web sitenize resim eklerken veya istediğin resim işlemlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

indir

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla