10:47 pm - Cumartesi Ağustos 9, 2019

Fraps İndir – Oyunda Fotoğraf ve Video Alma

51 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
fraps-indir

Program ya da oyunlarda video çekmenize, ekran görüntüsü almanıza yarayan oldukça kullanışlı bir ekrandan video kaydetme aracı.

Eğer bir oyun sever iseniz oyun oynarken önemli anları ölümsüz kılmak için bir video kaydetme aracına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu konuda sizin için en iyi seçeneklerden birisi olabilecek Fraps, bilgisayarınızda bulunan tüm uygulama ve oyunlar için kullanılabilecek kullanışlı bir ekrandan video kaydetme aracıdır. Bu program sayesinde ekranınızdan kaç FPS (Frame Per Second) hız ile görüntü aldığınızı da görebilirsiniz.

Ayrıca sadece video kaydetme işlemi yeteneğine sahip olmayan Fraps ayrıca ekran görüntüsü alma yeteneğine de sahip. Herhangi bir tuşu atayıp formatını seçtiğinizde ekranınızın görüntüsünü hızlı bir şekilde alıp seçtiğiniz formatta saklıyor. Bu sayede bilgisayarınızda bulunan Print Scrn tuşu ile ekran görüntüsünü alıp fotoğraf düzenleme araçlarında uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Hızlı bir şekilde oyun ya da film kaydetmenize yardımcı olacak Fraps, size saniyede 120 kare görüntü kaydetme(120 FPS) imkanı sunuyor. Ayrıca program 2560×1600 üstü çözünürlüklü ekranlara bile uyumlu bir şekilde.

NOT: Kısıtlı sürümde 30 saniye kayıt yapabiliyorsunuz eğer daha uzun süre kayıt yapmak isterseniz programı 37$ karşılığında satın almalısınız.

indir-download

 

 

Son Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla