3:30 pm - Çarşamba Temmuz 2, 2019

Htc Sync Menager İndir – HTC Senkronizasyon Programı

150 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Htc Sync Menager İndir

HTC Sync, Android işletim sistemine sahip HTC Akıllı Telefonlar ve HTC Tablet Bilgisayar için geliştirilmiş bir senkronizasyon programıdır. Bu program sayesinde bilgisayarınızla HTC mobil cihazınız arasında Outlook Kişiler ve Takvim, Outlook Express için Adres Defteri bilgilerini eşitleyebilir, HTC cihazınıza Müzik, Video, Fotoğraf vb. dosya gönderebilir ve cihazınızdaki dosyaları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. HTC Sync ile telefonunuza kurmak istediğiniz yazılımları da (apk dosyalarını) rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

Outlook kişilerinizi ve takviminizi veya Outlook Express kişilerinizi telefonunuzla eşitlemek için HTC Sync’i kullanabilirsiniz. Telefonunuzda bir fabrika ayarlarına sıfırlama veya yazılım (ROM) yükseltmesi yapmadan önce, HTC Sync’i bu bilgileri telefonunuzdan bilgisayarınıza yedeklemek ve eşitlemek için kullanabilirsiniz.

HTC Sync ile yapabileceğiniz diğer işlemler şu şekildedir:
Bilgisayarınızda üçüncü şahıs uygulamaları (Android Market’ten olmayan) varsa, bunları bilgisayarınızdan telefonunuza yüklemek için HTC Sync’i kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, Bilgisayarınızdan telefonunuza uygulama yükleme konusuna bakın.
Kişi ve/veya takvim bilgilerini, sadece gerekirse onarın

HTC Sync’in Uyumlu olduğu Modeller: HTC Gratia, HTC Desire HD, HTC Aria, HTC Wildfire, HTC Desire, HTC Legend, HTC Smart, HTC Tattoo, HTC Hero (Android 2.1), HTC Hero, HTC Magic, HTC Desire Z

indir

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla