12:15 am - Salı Temmuz 1, 2019

Internet Explorer 10 İndir

127 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
internet explorer 10

Windows 8 işletim sistemiyle çalışması beklenirken Windows 7 kullanıcılarınında kullanabilmesi için geliştirildi.

Internet Explorer 10′un yeni kısa yollarıyla daha hızlı ve akıcı bir şekilde internet sayfalarında gezinebileceksiniz.

Sık ziyaret ettiğiniz internet sayfalarının listesini oluşturabilir ve listeyi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca en sık ziyaret ettiğiniz siteleri başlangıç ekranı yapabilir, tarayıcınızı açar açmaz en sık ziyaret ettiğiniz sitenin açılmasına izin verebilirsiniz.

Bilgisayarınızdaki parolaları güvenli bir şekilde saklamak için geliştirilmiş ve yeni gizliik araçlarıyla bilgisayarınızdaki denetimi de sağlar. Daha güvenli internet sitelerinde sörf yapabilmeniz için zararlı yazılımlara karşı sizi bilgilendirir.

Sizde internet sayfalarında güvenli bir biçimde gezinmek istiyorsanız yeni Internet Explorer 10‘u denemelisiniz.

Dokunma için mükemmel
Gerçek tam ekran gezinme: Denetim düğmecikleri yalnızca onlara ihtiyacınız varken görünür, diğer zamanlarda sessizce ortadan kaybolurlar. Internet Explorer 10 web sitelerinizin arasında parmağınızın bir dokunuşuyla gezinmenizi sağlar. Sık ziyaret edilen sayfalara ait kutucuklar ve sekmeler rahat bir dokunma deneyimi için diğerlerine göre daha büyüktür.

Kullanışlı
Sorunsuz, sezgisel kontroller tam da beklediğiniz gibi çalışır. Tek Kutu daha hızlı bir gezinme için hem adres hem de arama çubuğu olarak çalışır. En sık ziyaret ettiğiniz siteleri Başlangıç ekranınıza sabitleyerek uygulamalarınıza erişim sağladığınız hızda sitelerinize erişebilirsiniz.

Daha güvenli ve daha gizli
Sektör lideri SmartScreen teknolojisi ile bilgisayarınızı ve bilgilerinizi sosyal olarak tasarlanmış zararlı yazılımlara karşı web’de daha güvende tutmamıza yardımcı olun. İzlenme Koruması gibi gizlilik araçları yerleşiktir ve tek tıkla etkinleştirilip size güçlendirilmiş denetim sağlar.

indir

 

Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla