dropbox

iPhone Dropbox Kullanımı Resimli Anlatımı

Dropbox iPhone, iPod Touch ve iPad İçin Dosya Senkronizasyon Uygulamasıdır.

Dropbox programı sayesinde uzun süreli dosyalarınızı saklayabilirsiniz. Dosyalarınıza her yerden erişebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Artık bütün verileriniz parmaklarınızın ucunda!

iPhone, iPod Touch ve iPad cihazlarınızda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Öncelikle Dropbox’u kullanmak için bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu hesabınızla her yerden dosyalarınıza, fotoğraflarınıza, müziklerinize ve çeşitli klasörlerinize ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz olan uygulamaya ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Şimdi Dropbox iPhone app kontrol edelim. Buraya tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra, uygulamayı başlatmak için simgesine dokunun.

dropbox

iPhone Dropbox Giriş

Dropbox açıldığında karşılama ekranı bulunuyor. Hesap oluşturduktan sonra oturum açmak için Zaten bir Dropbox kullanıcısıyım (I’m already a Dropbox user) dokunun.

dropbox

iPhone Dropbox Kullanıcı Adı Şifre Giriş Bölümü

Daha önce kayıtlı iseniz, e-posta ve şifreniz ile oturum açın ve Dropbox için oturum açın “Log In to Dropbox” kısmına dokunun

dropbox-iphone-3
Oturum açıldıktan sonra, bu karşılama ekranını göreceksiniz. Eğer isterseniz dosyaları görüntülemek için üstündeki “My Dropbox” dokunun, onu okuyunuz.

iPhone Dropbox Video ve Resim Dosyası Yükleme

Yeni bir fotoğraf veya video çekmek ve yüklemek için iPhone fotoğraf albümünde iki seçeneğiniz olacaktır. Mevcut Fotoğraf veya Video (Existing Photo or Video ve Yeni Resim ve Video (New Photo or Video) kısmına dokunduğunuzda iphone’de olan dosyayı yüklemeye başlayacaktır.

dropbox-iphone-8

iPhone Dropbox Yüklediğiniz Fotoğraflar ve Dosyalar

Fotoğrafınız hemen yüklenmeye başlar. Yükleme Bittiğinde, görüntülemek için My Dropbox listesinden görebilirsiniz. Ayrıca hesabınızın çevrimiçi veya bilgisayarınıza da erişim sağlayabilirsiniz.

dropbox-iphone

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir