11:33 am - Salı Temmuz 22, 2019

Shaiya İndir – Online Savaş Oyunu

77 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
single-thumb.jpg

Teos topraklarında kendinizi iki tanrıçanın hizmetindeki ırkların savaşı içinde bulacaksınız. Oynayan Türk oyuncu sayısı ve Türkçe dil desteği sayesinde oyundan alacağınız keyif oldukça artıyor.

“Işık” ile aydınlanmak mı, yoksa “öfke” ile karanlığı getirmek mi?

Shaiya oyununda “Işık İttifakı” ve “Öfke Kardeşliği” ismi verilen iki taraf bulunuyor. Her iki taraf kendi içerisinde iki ayrı ırktan oluşuyor. Işık İttifakı’nda insanlar ve elfler, Öfke Kardeşliği’nde ise vailler ve nordeinler var. Oynanabilen toplam dört ırkın bulunduğu Shaiya oyununda her ırk için seçilebilir alt karakterler bulunuyor. Bu karakterlerin kendisine özgü özellikleri ve kullanabildiği eşyalar var. Örnek vermek gerekirse bir Vail Suikastçi diğer karakterlere göre hızlı olup, gizlenme ve dönüşme gibi yeteneklere sahiptir. Ayrıca bir Elf Okçu ise uzun mesafeden üstün isabey yeteneğine sahiptir.

Shaiya dünyasında PvE sistemi ve zorlu zindanların bulunmasın yanı sıra diğer devasa online oyunlara karşın çok kuvvetli bir PvP sistemi bulunuyor. Özellikle Birlik Sistemi ve PvP rütbeleri ile öne çıkan Shaiya, oyuncuların PvP yapması için sağlayabilecekleri en iyi olanağı sağlamış durumda.

kayıt ol oyna

indir

[jwplayer config="Main Pc" mediaid="1797"]

 

Son Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018

Akış
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla