8:16 pm - Cumartesi Ağustos 9, 2019

Joboshare DVD Ripper Platinum İndir – Demo

80 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Joboshare DVD Ripper Platinum indir

Joboshare DVD Ripper Platinum AVI, MPEG4, WMV, DivX, RM, MOV, XviD, 3GP, FLV, SWF, MP3, WMA, WAV, M4A, AAC, AC3 gibi neredeyse tüm popüler video ve ses biçimlerini destekleyen bir araçtır.

Joboshare DVD Toolkit Platinum yazılımı içerdiği dört farklı araç ile DVD konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereksinimleri karşılamaktadır.

Bünyesinde bulunan yazılımlara göz atarsak:

Joboshare DVD Ripper Platinum AVI, MPEG4, WMV, DivX, RM, MOV, XviD, 3GP, FLV, SWF, MP3, WMA, WAV, M4A, AAC, AC3 gibi neredeyse tüm popüler video ve ses biçimlerini destekleyen bir araçtır, DVD filmleri mükemmel kalite ve süper hızlı bir şekilde DVD Ripleminizi sağlar.

Joboshare Video Converter programı profesyonel bir video dönüştürme yazılımıdır. Pek çok popüler video dosya biçimini desteklemektedir.

Joboshare DVD Copy DVD film kopyalama programıdır. Beğendiğiniz DVD filmlerinizi boş bir DVDR’ye kopyalayabilmeniz mümkün. D9 ve D5 de dahil bütün DVD formlarını destekler ve kopyalarken bütün yan menü ve öğeleriyle beraber kalite kaybı olmadan kopyalar. Sıkıştırma özelliği de mevcut. Kopya korumalı DVD’leri bile kopyalayabilen başarılı ve kullanışlı bir uygulama.

Joboshare DVD Creator DVD oluşturan profesyonel bir DVD düzenleme ve DVD yazma yazılımıdır. Sadece birkaç adımda, tüm video biçimlerini (AVI, MPEG, DAT, MPG, WMV, ASF, MP4, 3GP, VOB) kolayca DVD biçimine dönüştürebilir ve bu şekilde yedekleyebilirsiniz.

NOT: Bu kısıtlı sürümde dönüştürmelerinizin %50 sini gerçekleştirebiliyorsunuz. Yazılımın tam sürümüne üretici sitesinden 38$ karşılığında sahip olabilirsiniz.

indir

 

 

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla