8:39 am - Salı Temmuz 1, 2019

Modern Combat 4 Zero Hour – Android Online Fps Oyun

106 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
modern combat zero hour indir

Harika bir FPS oyunu olan Modern Combat 4 Zero Hour ile soluksuz bir oyun deneyimine hazır mısınız? Google Play Store’un “en iyi android oyun gelişticisi” ünvanına sahip olan Gameloft, FPS oyunlar kategorisinde başarılı bir çalışması olan Modern Combat’ın yeni serisi ile gene nefesleri kesiyor.

Çantanızı hazırlayın. Çünkü Android dünyasının ilk profesyonel FPS oyunu olan Modern Combat’ın yeni sürümü sizi nefes kesici bir savaşın ortasına sürüklüyor. Cephanelerinizi kontrol edin ve silahlarınızı kuşanın, çünkü dünyan liderlerinin kaderi birkaç askerin ellerinde ve bu askerlerden birisi de sizsiniz!

Oyunun üçüncü serisini oynayanlar nükleer tehdide karşı verdikleri zorlu ve keyifli mücadeleyi, kan akışları hızlanarak hatırlayacaktır. Modern Combat 4 Zero Hour ise, çok daha fazlasını vaat ediyor. Her ne kadar size dünyanın önemli liderlerini teröristlerin elinden kurtarmak için göreve çağırıldığınızı söyleyerek hazırlanın desek de, Zero Hour size terörist elebaşı Edward Page olarak da oyunu oynayarak, hikâyenin diğer tarafını da tanıyıp anlama imkânı sunuyor.

Antartika’dan başlayıp Barselona’ya kadar sürecek savaşlarınız esnasında sunulan inanılmaz grafikler Gameloft farkını açıkça ortaya koyuyor. Oyun esnasında zaman zaman kendinizi Call Of Duty’nin Modern Warfire ve üzeri serilerinden birisini oynuyor gibi hissedebilirsiniz.

Modern Combat 4 Zero Hour’da online oyun oyna bölümünde de değişiklikler yapılmış. Multiplayer  modunda zorlu mücadelelere, yenilenen yetenek sistemi ile katılarak puan listesinde yükselerek kimin en iyi olduğunu belirleyin! Google Play Store’da 6,99$ fiyatla indirebileceğiniz MC 4 Zero Hour ile daha detaylı bilgiler de yapımcı web sitesinde yer almaktadır.

[jwplayer config="Main Pc" mediaid="1310"]

download

 

Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla