11:23 am - Cuma Ocak 10, 2019

  Need for Speed World – Ücretsiz 3D Online Yarış Oyunu

  Yazar: | 01 Nisan 2018 | 0
  Need for Speed World

  Need for Speed World ücretsiz 3D online yarış oyunudur. NFS World gerçekçi bir online yarış oyunu olmasının yanında, herkesin çok iyi bildiği NFS serisindeki ilk Free2Play oyun olma özelliğini de taşıyor. Devasa oyun dünyasında polis kovalamacasına katılabilir, diğer oyuncularla yarışabilir ve onlarca gerçek aracı sanal olarak kullanabilirsiniz. Need for Speed World öğrenmesi kolay ve harika grafiklere sahip bir MMO’dur.

  Need for Speed World ilk devasa çok oyunculu NFS oyunudur. Ücretsiz indirilip oynanabiliyor olması serinin diğer oyunlarından aşağı kaldığı anlamına gelmiyor. Aksine serinin önceki oyunlarından çok daha fazla lisanslı araç, yedek parça ve oyun modu dahil edilmiş. Araçlarınızın pek çok parçasını modifiye edebilmeniz oyuna hem detay katmış, hem de her oyuncunun kişisel zevkini yansıtabilmesini sağlamış. Bütün bunlara ek olarak NFS serilerini sevmenizi sağlayan herşeyi Need for Speed World‘de bulmanız mümkün.

  NFS World‘de rahatsız olabileceğiniz tek konu ücretsiz oynamanın getirdiği kısıtlamalar olacaktır. Ücret ödemeyi göze alıyorsanız ya da kısıtlamaları göz ardı edebiliyorsanız MMO yarış oyunları içindeki en iyi seçeneklerden biri kesinlikle Need for Speed World olacaktır.

  kayıt ol oyna

  indir

   

  Filed in: Online Oyunlar

  Yorum yok.

  Bir yanıt bırak