9:49 am - Pazar Haziran 29, 2019

Photoscape İndir – Ücretsiz Resim Düzenleme Programı

181 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Photoscape İndir

PhotoScape resim düzenleme imkanı sağlayan ve çok kullanılan başarılı bir programdır. Uzun süreler boyu tavsiye edilen ve çok sevilen en iyi resim düzenleme programlarından birisi olmuştur.

Photoscape fotoğraflarınızı görüntülemek, optimize etmek, düzenlemek, basmak ve onlardan keyif almak için gereken her şeye sahip. Aslında öyle kapsamlı ki, çoğu kişi ona ücretsiz Photoshop alternatifi diyor. Elbette ki Photoshop seviyesinde değil; ama Adobe’nin bu büyük uygulamasına harika bir alternatif ve fotoğraf düzenlemeyi çok daha eğlenceli hale getiriyor!

Photoscape uygulamasının en çarpıcı özelliklerinden biri de alışılmadık arayüz tasarımı. Programın ana menüsünden yapmak istediğiniz işlemi seçebiliyorsunuz: resimleri görüntüleme, çok iyi çıkmayanları optimize etme, birden fazla fotoğrafı tek sayfa kolaj tarzında yazdırma veya programa dahil olan onlarca filtreden ya da özel efektten birini uygulama.

Photoscape uygulamasındaki diğer ekstra araçlar dosya yeniden adlandırıcı, renk seçici, ekran yakalama aracı ve hatta RAW dönüştürücüyü içeriyor.

indir

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla