8:34 am - Salı Temmuz 1, 2019

Real Racing 3 İndir – Android Yarış Oyunu

91 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Real Racing 3

Real Racing 3, EA mühendisleri tarafından hazırlanan ve Real Racing serisinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkan bir yarış oyunu.

Android kullanıcıları için hazırlanmış olan bu sürüm için öncelikle söylememiz gereken, oyunun indirilmesinden sonra büyük bir kurulum dosyasının oyun içinden indirileceğidir. Her ne kadar mağazada 6 MB olarak görünse de oyun çok daha büyük bir yer kaplamaktadır.

Porsche ve Lamborgini gibi lüks spor araba üreticilerinin lisanslı onlarca aracına ev sahipliği yapan Real Racing 3 üzerinde toplam 45 adet otomobil yer alıyor. Ayrıca yirmiden fazla parkur üzerinde yüzlerde yarış türü sunuluyor.

Cihazınızda boş alan en az 1.7GB olduğundan emin olun. Eğer 4G üzerinden indirirken sorun yaşıyorsanız, bir WiFi ağına geçiş yapın.

Öncü yeni özellikler resmi lisanslı şarkıları, genişletilmiş 22-otomobil ızgara, ve Porsche, Lamborghini, Dodge, Bugatti ve Audi gibi yapımcıları üzerinde 45 titizlikle hazırlanmış detaylı araba bulunmaktadır. Arkadaşlarınızla  Multiplayer ™ (TSM) olarak ta oynuyabilirsiniz.

indir

 

Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla