5:29 am - Pazar Ağustos 10, 2019

Recuva İndir – Ücretsiz Dosya Kurtarma Programı

94 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Recuva İndir

Recuva bilgisayarınızdan bilerek veya yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir araçtır. Geri dönüşüm kutusundan silinmiş dosyaları bile kurtarabilmektedir. Ayrıca dijital fotoğraf makinesi hafıza kartları veya MP3 çalarınızdan silinmiş diğer dosyalarıda kurtarabiliyor. Çöken bilgisayar veya virüsler yüzünden silinmiş dosyalarınızı da geri getirmeniz mümkün.

Kullanıcı odaklı arayüzü sayesinde kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır, sadece tarama bölümünden kurtarmak istediğiniz dosyaları seçmeniz yeterlidir. Tarama sonrası listelenen sonuçları dosya adı ve türüne göre filtre uygulayabilir ve aradıınız dosyayı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca ofis belgeleri, resim, video, müzik ve e-posta gibi dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Desteklediği dosya sistemleri arasında FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 ve NTFS + EFS sayılabilir.

Recuva taşınabilir bellek ve diskler de tarama yapabilmektedir. Tarama işlemini son derece hızlı bir şekilde tamamlar ve bulunan dosyaları listeler. Çoklu dil desteği ve tamamen ücretsiz olması sayesinde dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır.

Nedeni ne olursa olsun kaybettiğiniz dosyalarınızı özellikle silinmesinin üzerinden çok fazla zaman geçmemişse program sayesinde büyük bir ihtimalle kurtarabiliyorsunuz. Küçük ama işlevsel programın yetenekleri bununla da sınırlı değil, fiziksel olarak zarar gören veya format atılan disk ve hafıza kartlarından dosya kurtarmak, varlığından rahatsızlık duyduğunuz dosyaları geri dönüştürülemez biçimde silmek gibi takdire şayan özellikleri de var.

Bir çoklarımızın zaten aşina olduğu temizlik ve bakım yazılımı CCleaner‘ın yapımcısı Piriform tarafından üretilen ve ev kullanımı için amme hizmeti olarak ücretsiz dağıtılan Recuva’yı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

indir-download

 

Son Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla