4:51 am - Pazar Ocak 26, 2019

  ROHAN İndir – Rohan Online Blood Feud Oyunu

  Yazar: | 07 Ocak 2018 | 0
  rohan-indir

  R.O.H.A.N.: Blood Feud bir MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) oyundur. oyun R.O.H.A.N.: Blood Feud kıtası üzerine kurulmuş zengin ve genişleyen, devamlı çevrimiçi bir dünyadır. Bu alan, yapılmayı bekleyen, en sıradandan en şanlısına bir çok görevle doludur. Dost ve düşman edinmek, sert savaşlara girmek ve benzersiz oyun özelliklerinin bolluğu oyuncuları koltuklarına bağlayacaktır. Oyunu diğer geleneksel MMORPG’lerden ayrı kılan bir çok özellik bulunmaktadır:

  İNTİKAM: Oyunda başkaları tarafından katledilen oyuncular, katillerini kendi “Hit List”lerinde otomatik olarak kaydedilmiş bulacaklar. Dirilince, katillerinin yanına teleport olup intikam alma şansı bulacaklar.

  KASABA SAVAŞLARI: Oyunda, ‘guilds’ olarak anılan gruplar R.O.H.A.N.: Blood Feud’deki her kasabayı yönetme imkanına sahiptir. Diğer gruplar, kasabanın kontrolünü ele geçirmek için, kasabayı kontrol eden grupla sivil bir savaş içine girebilirler. Bunlara ek olarak, varlıkların ve zenginlerin yaptığı ticari takaslardan kesilen bir haftalık tüm vergiler kazanana verilecektir.

  ALIŞVERİŞ GÜVENLİĞİ: Oyuncudan oyuncuya satış işlemlerinin yapıldığı, içinde oyuncuların çeşitli yollarla alışveriş yapabileceği güvenli bir website dizayn edilmiştir.

  KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

  indir-download

   

  Filed in: Online Oyunlar

  Yorum yok.

  Bir yanıt bırak