2:04 pm - Perşembe Temmuz 3, 1732

Samsung Galaxy Note 4′e 4K Ekran

83 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
samsung galaxy note 4

Yeni Samsung Galaxy Note 4 ile ilgili iddialar ortaya çıkmaya başladı. Phablet sınıfının oluşmasındaki en etki modellerden Galaxy Note serisi yine en yeni teknolojik donanımlarla karşımıza çıkacak.

Samsung’un Phablet sınıfını ortaya çıkan akıllı telefon ailesi Galaxy Note hakkında yeni iddialar gündeme gelmeye başladı. 5 inç üzeri akıllı telefonlar için kullanılan phablet kelimesi, Galaxy Note modeli ve ardından diğer üreticilerin de büyük ekranlı modelleriyle pazar oluşturmasıyla ortaya çıktı. Galaxy Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 4 hakkındaki iddialar arasında Galaxy S5 modeline benzer bir tasarıma sahip olacağı yer alıyor.

Samsung Galaxy S5′den daha yüksek çözünürlüklü ekranın kullanılacağı da diğer iddialar arasında yer alıyor. 2560×1440 piksel çözünürlüğünde 2K ekranla satışa sunulan Samsung Galaxy S5′e göre büyük bir farkla 4K çözünürlüğündeki ekranın Galaxy Note 4′de yer alacağı tahmin ediliyor. Ayrıca yine Galaxy S5′te olduğu gibi toza ve şoka karşı dayanıklılıkta Galaxy Note 4′de yer alabilir. Samsung’un 6 çekirdekli yeni Exynos işlemcisi ya da Snapdragon 801 işlemcisinin kullanılma ihtimalleri arasında yer aldığı Galaxy Note 4′de, 20.1 mega piksel çözünürlüğünde kameranın geleceği tahmin ediliyor. Beklentilerin gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek. Bakalım Galaxy Note 4 karşımıza ne gibi yeniliklerle çıkacak.

Kaynak: Yeni Şafak

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla