3:24 pm - Çarşamba Temmuz 2, 2019

Samsung Kies İndir – Samsung Senkronizasyon Programı

130 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Samsung Kies İndir

Kies, Samsung marka telefonlar için ücretsiz güncelleme ve eşitleme programıdır, telefonunuz ile ilgili tüm işlemleri bilgisayarınızdan yapabilir, güncelleme alabilir, bir çok işlem yapabilirsiniz.

Kies ile cep telefonunuzdaki bilgilerin yedeğini alıp, bilgisayarınızdan cep telefonunuza geri yükleme yapabilirsiniz. Telefonunuzdaki mp3, fotoğraf ve video gibi içerikleri görüp yönetebilirsiniz. Kablosun Wi-Fi aracılığıyla cep telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak senkronize edebilirsiniz. Yazılımın güncelliğini her bilgisayarınıza bağlandığınızda kontrol edebilirsiniz. En son sürümle eşitleme daha başarılı olacaktır, bunun yanı sıra yenilikleri de keşfedebilirsiniz. Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 32 bit ve 64 bit işletim sistemleri ile uyumludur. Program CD’sini kurup çalıştırdıktan sonra Outlook’ tan veya google’ dan cep telefonunuza kişilerinizi de aktarabilirsiniz, böylece kişilerinizi tek tek kaydetme zahmetine katlanmazsınız.

Samsung Kies telefonunuzla bilgisayarınız arasındaki bağlantıyı sağlayarak veri eşitlemenize yarar, böylece yeni uygulamalar aramanız da daha kolay bir hale gelir. Kies ile kullandığınız herhangi bir ağ aracılığıyla uygulamalarınızı bilgisayarda tem ekran görüntüleyebilirsiniz.

indir

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla