6:17 pm - Cuma Ocak 1, 2021

15+ Ücretsiz WordPress Kişisel Blog Teması

646 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
Wordpress Kişisel Blog

15+ ücretsiz wordpress kişisel blog teması web sitelerinin vazgeçilmezi haline gelen WordPress için Site5 Themes tarafında sunulan ücretsiz temalardır. S5themes tarafından sunulan ve herhangi bir kısıtlama, kod gizleme bulunmayan temalar sürekli olarak güncellenmektedir.

Not: Temaların bulunduğu siteye ulaşamadığınız durumlarda alternatif olarak eklediğimiz 2. indirme seçeneği Yandex.Disk üzerinden sorunsuz indirebilirsiniz.

Site5 Theme WordPress Kişisel Blog Temaları

1) Frames Free WordPress Theme

Frames Theme basit bir wordpress kişisel blog temasıdır. Kolay kurulum ve tema yönetim paneli ile kolayca özelleştirebilirsiniz. Özel menü, dahili sayfalandırma, sosyal simgeler ve seo uyumludur.

frames-theme

s_download download s_livedemo

2) Winterize Free WordPress Theme

Bloglar ve kişisel web siteleri için basit bir wordpress temasıdır. Kolay kurulum ve tema yönetim paneli ile kolayca özelleştirebilirsiniz. Özel menü, dahili sayfalandırma, sosyal simgeler ve seo uyumludur.

winterize-theme

s_download download s_livedemo

3) Cody Free WordPress Theme

Bloglar ve kişisel web siteleri için basit bir wordpress temasıdır. Farklı bir tasarıma sahip olan tema kolay kurulum ve tema yönetim paneli ile kolayca özelleştirebilirsiniz. Özel menü, dahili sayfalandırma, sosyal simgeler ve seo uyumludur.

cody-theme

s_download download s_livedemo

4) Gimme5 Free WordPress Theme

WordPress kişisel blog teması Gimme5 Theme S5themes tarafından yayınlanan ücretsiz, profesyonel bir Blog – Topluluk temasıdır.

gimme5-theme-free

s_download download s_livedemo

5) Moments Free WordPress Theme

Ücretsiz wordpress blog teması Moments Theme S5themes tarafından yayınlanan ücretsiz, profesyonel bir responsive (duyarlı) blog temasıdır.

wp-moments-theme

s_download download s_livedemo

Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
UYARI: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.
Bir Cevap Yazın