2:51 pm - Perşembe Aralık 31, 6398

6 Adet Ücretsiz WordPress Teması

625 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
Ücretsiz Wordpress Teması

6 adet ücretsiz wordpress teması listesinde dünyada en çok tercih edilen (cms) blog sistemlerinden biri olan WordPress için ücretsiz olarak sunulan temalar yer almaktadır. Academica eğitim teması hariç diğer tasarımlar blog, magazin ve haber teması olarak kullanılabilir. Temalar arasında duyarlı (responsive) temalar bulunmaktadır.

6 Adet Ücretsiz WordPress Teması

1) Gadgetry Theme (Kişisel Blog, Magazin, Haber)

Themefuse tarafından sunulan Gadgetry temiz ve modern bir tarz ile ücretsiz wordpress temaları listesinin duyarlı temasıdır. Kişisel blog, magazin veya küçük dergi tarzı web siteleri için uygundur. Bu tema Duyarlı görüntüleme deneyimi için optimize edilmiştir.

gadgetry-free-theme

s_download download s_livedemo

 2) deLayed Theme (Kişisel Blog)

Wpexplorer (ThemeShift) tarafından sunulan tema duyarlı bir blog temasıdır. Mesaj biçimleri galeri, bağlantı ve video yayınlanabilir.

delayed-theme-free

s_download download s_livedemo

3) Meeta Theme (Kişisel Blog, Magazin)

Meeta, kişisel blog sitesi kurmak isteyenler için Html5 ve Css3 ile güçlendirilmiş oldukça kullanışlı responsive bir temadır. 3 Ayrı şablonu bulunan tema ile farklı sayfalar oluşturabilirsiniz.

meeta-free-wordpress-theme

s_download download s_livedemo

4) Koi Theme (Kişsel Blog)

Ndesign studio tarafından sunulan themify tarafından yeniden düzenlenen ücretsiz sürüm tema grafikler ve dokulu arka plan ile desteklenmiş renkli ve şık bir kişisel blog temasıdır. Sağ kenar çubuğu ve alt bilgi sütunları bulunuyor. Ücretsiz versiyonda destek bulunmamaktadır.

koi-free-theme

s_download download s_livedemo

5) Academica Theme (Okul, Üniversite, Kuruluşlar)

Wpzoom tarafından yayınlanan seo uyumlu ücretsiz wordpress okul temasıdır. Eğitim kurumları, kurumsal firmalar ve kâr amacı gütmeyen kuruluşların kullanabileceği Html5 ve Css3 ile güçlendirilmiş oldukça kullanışlı bir temadır. Modern üç sütunlu tasarımı, özel şablonları ve zarif tasarımıyla bu alanda size kolaylık sağlıyacaktır.

academica-free-wordpress-theme

s_download download s_livedemo

6) Table Theme (Blog, Haber)

ThemeJunkie tarafından ücretsiz olarak sunulan Table Theme özellikle haber, teknoloji, ve magazin tarzı web siteleri için ideal bir temadır. Akıllı tasarım ve XHTML geçerli yapısıyla WordPress sitesi için maksimum arama motoru görünürlüğü sağlar.

table-free-wordpress-theme

s_download download s_livedemo

Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
UYARI: Yorumlarda link kullanmayınız. Link içeren yorumlar otomatik olarak spam kabul edilmektedir.
Bir Cevap Yazın