12:01 am - Salı Temmuz 1, 2019

Adobe GoLive CS2 İndir – Ücretsiz

137 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
adobe golive
Blog ve web sayfası yapımında webmaster’ ların işini bir hayli kolaylaştıracak olan Adobe GoLive CS2 yazılımı ile birbirinden eşsiz web sayfaları yapabilirsiniz.
Blog ve web sayfalarınızı kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz Adobe GoLive CS2 yazılımında bulunan paletleri kullanabilir ve blog tasarımlarınızı yapmak için movable type ile type pad şablonlarından faydalanabilirsiniz. Hiçbir kodlama bilgisine sahip olmadan hem profesyonel kullanıcıların hem de amatör kullanıcıların çok işine yarayacak olan yazılım ile dilediğiniz gibi web sitelerinizi hazırlayabilir ve yönetebilirsiniz. Program ile yaptığınız işler tamamen otomatik bir şekilde kodlara dönüştürülmekte ve ister kod tabanlı isterseniz arayüzünde bulunan araçları kullanarak istediğiniz özellikte web siteleri yapabilirsiniz. Adobe GoLive CS2 sürümünü artık ücretsiz kullanabilirsiniz.
GoLive ile birlikte ücretsiz hale gelen Adobe ürünlerinin tam listesi ise aşağıdaki şekilde:

Bu uygulamaları indirmek için Adobe Resmi Sayfası’nı ziyaret edebilir yada aşağıda yer alan indirme bağlantımızı kullanabilirsiniz.

GoLive’ı kurmak için kullanmanız gereken ücretsiz lisans kodu 1033-1418-1610-5696-5209-0095 olarak belirlenmiş. Kurulum sırasında bu kodu kullanmayı sakın unutmayın.

indir

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla