6:02 am - Pazar Mayıs 17, 2020

Adobe Illustrator CS2 İndir – Ücretsiz

670 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
adobe-illustrator-indir
Adobe Illustrator CS2 programı profesyonel bir şekilde grafik ve vektörel resimler oluşturabilirsiniz.
Tüm Dünyada profesyonel grafikçilerin kullanmakta olduğu Adobe Illustrator CS2 yazılımı ile büyük dosyalar üzerinde tutarlı bir şekilde çalışabilir, gerçekçi derinliklere sahip 1, 2 ya da 3 noktalı doğrusal perspektifler ile uyumlu şekil ve sahneler çizebilir, doğal fırça konturları ile vektörel çizimler yaparak kıl özellikleri ve boya opaklığını kontrol edebilir, Vektör nesnelerini dosyanın piksel ızgarası üzerinde oluşturarak pikselleri hizalanmış raster resimler oluşturabilirsiniz. Program yapısında bulunan şekil oluşturma aracı sayesinde şekilleri çalışma ekranında kolay bir şekilde birleştirebilir, dolgu uygulayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Adobe Illustrator CS2 sürümü artık ücretsiz kullanabilirsiniz.
Audition ile birlikte ücretsiz hale gelen Adobe ürünlerinin tam listesi ise aşağıdaki şekilde:

Bu uygulamaları indirmek için Adobe Resmi Sayfası’nı ziyaret edebilir yada aşağıda yer alan indirme bağlantımızı kullanabilirsiniz.

Illustrator’ı kurmak için kullanmanız gereken ücretsiz lisans kodu 1034-1415-6230-2341-2884-9398 olarak belirlenmiş. Kurulum sırasında bu kodu kullanmayı sakın unutmayın.

indir

 

Güncellendi : 1 Ocak 2019
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
HATA BİLDİR
Yorumunuz?
Yanıtla