5:43 pm - Salı Temmuz 22, 2019

Adsense Alternatif Reklam Firması – YllixMedia

110 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Adsense Alternatif Reklam Firması - YllixMedia

Adsensenin katı kurallarından başı ağrıyanlar ve farklı reklam şirketleri denemek isteyenler için süper bir reklam şirketi. En güzel yanı ise eğer ödemenizi PayPal yolu ile almak isterseniz minimum 1$ seçeneğini seçebiliyorsunuz. Diğer ödeme yöntemlerine göre ödeme miktarı katlanarak artıyor.

Reklam türü yönünden geniş bir yelpazeye sahip olan sistemde bunun yanı sıra reklam tiplerinde de birçok farklı seçenek mevcut. Tam sayfa, yarım sayfa, popup, yönlendirmeli ve standart reklam boyutlarındaki banner seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Ücretlendirme ise sadece tıklama başına 0.01$ olarak belirlenmiş. Tabi bu popup, yönlendirme, tam sayfa ve yarım sayfa reklam seçeneklerinde geçerli değil. Bu reklam tipleri için de ücretlendirme görüntüleme başına 0.01$ olarak belirlenmiş.

REKLAM TÜRLERİ

Çeşitli reklam boyutu ve türü mevcuttur. Banner, Popup Reklam , Layer ( Katman ) Reklam , Redirect ( Yönlendirme ) Reklam , Prepop , Tam sayfa reklam türleri bulunmaktadır.

ÖZELİKLERİ

  1. Hesabın kapanma riski yok
  2. Minimum ödeme tutarı 1 $
  3. %18 KDV + %20 Stopaj gibi kesintiler yapılmıyor
  4. Site onayı  gerekmiyor. Bu yüzden sitesinin adını ekleyen herkes anında kazanmaya başlıyor
  5. Her türlü siteyi ekleyebiliyorsunuz
  6. Ödeme yöntemi olarak Paypal kullanılıyor

ylliX PREMIUM Reklamlar

Siteniz yüksek dönüşüm oranına sahipse , Günlük 500′den fazla reklam izlenimi olursasitenizde ylliX PREMIUM Reklamlar çıkmaya başlar bu reklamlar daha kalitelidir bunun yanı sıra , günlük ödemeler yapılır, yüksek eBGBM ve prim verilir.

Not: Sisteme kayıt olduktan sonra ancak 1 hafta içinde kesin sonuçlar alınabiliyor bu yüzden eğer deniyecekseniz 1 hafta beklemenizi tavsiye ediyoruz.

NASIL ÜYE OLURUM

Siteye 2 farklı şekilde kaydolabilirsiniz. 1, Yayımcı (Publisher) 2, Reklamveren (Advertiser) Aşağıdaki butonlardan üyelik tipini seçip kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

Kayıt ol > http://yllix.com

 

Son Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla