6:53 pm - Pazar Mayıs 31, 2020

Red Crucible 2 Oyna – Kızıl Ordu Online Savaş Oyunu

1723 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
red crucible 2

Rocketeer Games tarafından Unity 3D oyun motoru ile geliştirilen sorunsuz ve hızlı çalışabilen tarayıcı tabanlı MMOFPS oyunu Able Archer Red Crucible 2, kurulum yapmadan kolaylıkla oynayabileceğiniz keyifli bir online savaş oyunudur. Oyunda birbirinden farklı savaş alanlarında, çeşitli araçlar (Zırhlı Araçlar, Tank, Helikopter, Uçak) kullanarak, takımlar halinde çatışmaya giriyorsunuz. Oyunda topladığınız paralarla (Coins) yeni silahlar, ekipmanlar satın alabilirsiniz.

Red Crucible 2‘nin en güzel yanlarından biri ise haritalarda yer alan kara ve hava araçlarını kullanabiliyor olmanız. Helikopter, tank, uçaksavar gibi çeşitli araçları kontrol edebildiğiniz oyunda düşman topraklarına saldırarak en fazla zaiyatı vermek için mücadele edeceksiniz.

Oyunda, kontrol ettiğiniz askerler ile düşmanlara karşı savaşacaksınız. Oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızda unity web player programının yüklü olması gerekiyor. Oyunda mavi ve kırmızı takım olarak 2 grup bulunmaktadır. Takımlardan bir tanesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Aksiyon dolu oyunda, rakip takım oyuncuları ile savaşarak başarılı olmaya çalışacaksınız. Takım halinde yapılan savaşlarda, daha fazla adam öldüren taraf mücadeleyi kazanmaktadır. Mücadeleyi kazanmanız halinde, yeni bir bölüme geçerek oyuna devam edebilirsiniz. Askerin kontrolünü sağlayabilmek için w,a,s,d tuşlarını kullanınız. Sıçrama yapabilmek için boşluk, ateş edebilmek için fareyi kullanabilirsiniz. Oyuna yüklenmesinin ardından kayıt olmanız lazım veya play a guest seçeneğine tıklayarak, ziyaretçi girişi yapabilirsiniz.

kayıt ol oyna
line

Güncellendi : 9 Mart 2020
Loading...
5/5 - 2
You need login to vote.
HATA BİLDİR
Yorumunuz?
Yanıtla