Aion Online

Aion Online İndir – Online Savaş Oyunu

Aion Online, NCSoft tarafından geliştirilen ve Gameforge tarafından yayınlanan ücretsiz MMORPG türünde bir oyundur. Oyun grafikleri ve oyun içerisindeki birçok yenilik ile ilk yayına başladığı günden itibaren ses getirmeyi başarmıştır.

Aion Online‘da birbirlerinden farklı dört farklı sınıfa ayrılmaktadır ve bu sınıflar da kendi içlerinde ikiye ayrılmaktadırlar. Karakter yapılandırma bölümüne de oldukça özen gösterilmiş. Hal böyle olunca karakter oluştururken değiştirebileceğiniz yüzlerce farklı detayla kendi zevkinize göre karakterler oluşturabilirsiniz. Aion’nu diğer oyunlardan ayıran ve dikkat çeken önemli bir özelliği ise oyun içerisinde karakterlerin sahip olabileceği kanatlardır. Bu kanatlar sayesinde karakterler uçabiliyorlar ve dilerlerse PvP bölgesinde uçarak ta savaşabiliyorlar. Fakat uçma yeteneğini kazanabilmek için karakterinizin seviyesini 10′a ulaştırabilmeniz gereklidir.

PvP’nin dışında oyun genelde görevler yaparak geçiyor. Elbette ki seviye atlayabilmek ve gelişebilmek için de görevleri yapmadan olmuyor. Büyük ölçekli haritalarda ise görevler bazen sıkıcı bir hal alabiliyor çünkü öyle görevler olabiliyor ki haritanın bir ucundan diğer ucuna sizi görevlendirebiliyor. Birbirinden güzel birçok özelliği ile göz dolduran Aion Online oynarken birkaç kusurun olması galiba pek de önemli değil olsa gerek.

kaydol indir

line

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir