warface

Warface İndir – Ücretsiz Online Fps Oyunu

Warface, Crytek tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir online savaş oyundur. Warface, birinci şahıs nişancı oyunu olup grafikleri için CryEngine 3 motoru kullanılmıştır. Kalitesini benimsemiş bir oyun olup Crytek’in ilk online FPS oyunu olma özelliği de taşıyor.

Cry Engine 3 motoru ile geliştirilmiş olan oyunda yapay zeka güçlendirilmiş. PvE ortamları ile farklı bir atmosfere sizi götürürken etkileyici sesleri de size eşlik ediyor. Yeni nesil yapay zeka ile güçlendirilmiş olan Warface oyununun kaliteli grafikleri fazlasıyla dikkat çekiyor.

Oyun içerisinde 4 farklı sınıfın yer aldığı oyunda her sınıfın kendine ait özellikleri bulunuyor. Benzer oyunlarda sıkça gördüğümüz sınıflar yer aldığından dolayı kullanıcılar oynarken yabancılık çekmeyecektir.

Takım Bazlı Coop (PvE) Modu: İş birliğinin başarısı, takım çalışmasına ve birden fazla askeri sınıfın kombinasyonuna bağlıdır. Ekip arkadaşlarına tırmanmalarında yardım ederek, onlara mühimmat ile zırh sağlayarak ve takım taktikleriye hep birlikte engellere göğüs gererek hem takım çalışmaların hem de kişisel kahramanlıklarınla ödüller kazan!

Rekabetçi (PvP) Modu: Taktiğini, sınıfını ve silahını her an değişen savaş koşullarına göre adapte etmeli, değişik kombinasyonları denemekten çekinmemelisin. İçinde bulunduğun çevrenin avantajlarından yararlan ve kayarak öldürme, rakiplere yandan veya yüksek mevzilerdeki hakim noktalardan yaklaşma gibi özel hareketlerde ustalık kazanarak beklenmedik yönlerden saldırı gerçekleştir.

Warface Özellikleri

  • Lisans: Ücretsiz (Freeware)
  • Dil Desteği: Türkçe, İngilizce, Almanca
  • Kısıtlama: Yok
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Oyna Butonİndir Buton

Warface Trailer/Fragman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir