Sokak Çeteleri

Sokak Çeteleri Oyna – Online Mafya Oyunu

Sokak Çeteleri (Street Mobster) oyunu BigMage Studios tarafından sunulan ücretsiz online RPG gangster ve suç oyunudur.

Şehir, sokak, belediye, öğrenim merkezi, bölgeler, fitnes, eğlence mekanları, hapishane, banka, polis, gazino gibi alanlar üzerinden ilerleyerek oynayacağınız Sokak Çeteleri’nde amaç şehri ele geçirmektedir. Önce sokak, sonra mahalle, ardından tüm şehri dize çöktürmek gerekiyor. Atak yaparak saygı ve para kazanacaksınız.

Oyunda yeni gangsterler düşürülen şeflerin yerine geçmek istemektedir. Ancak mafya babası sadece bir kişi olabilir. Oyunun başında yeterince güce sahip olmadığınız için girdiğiniz savaşı kazansanız bile sokaklarda işlediğiniz suçlardan fazla karlı çıkmazsınız.

Paranızı enerjinizi yükseltmek için kullanabilirsiniz. Hızlıca gelişebilmeniz için spor yapmalı ve eğitime gitmelisiniz. Yeterli miktarda paranız olduğunda ticarete girebilirsiniz. Oyunda kendinizi sınırlandırmayarak her türlü taktiği deneyip sonuçları izleyebilirsiniz.

Oyunda herhangi bir binanın ya da cismin üstüne geldiğinizde o yer hakkında bilgi vardır, üzerine tıkladığınız zaman bir menü açılır. Ayrıca kendi sokağınızda parseller satın alarak oralara binalar inşa edebilirsiniz. Gözünüz inşa ettiğiniz binaların üzerinde olsun; çünkü her an düşmanlarınız gelip buralara saldırabilir.

Parsellediğiniz alanlarınızda fabrikalar kurmanız da mümkündür. Onların ürettiklerini paraya çevirebilirsin. İnşa ettiğiniz barlardan da para kazanabilirsiniz. Eğer siz sahip olduğunuz dükkanların kendini döndürecek parayı kazanamayacağını düşünüyorsanız muhasebeciyi arayarak size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Amaç Nedir?
Amaç, atak ve saygımızı geliştirmek. Atak malzemeleri alarak veya görev yaparak atağımızı arttırabiliyoruz. Saygımızı da adam döverek, haraç alarak, eğitim yaparak geliştirebiliyoruz. Her online oyundaki gibi ortak amacımız en iyi olabilmek.

Sokak Çeteleri Özellikleri

  • Lisans: Ücretsiz (Freeware)
  • Dil Desteği: Türkçe, İngilizce, Almanca
  • Kısıtlama: Yok
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Oyna Buton

Sokak Çeteleri (Street Mobster) Trailer/Fragman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir