8:48 am - Çarşamba Haziran 25, 2019

Any Video Converter İndir – Ücretsiz Video Dönüştürücü

188 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
Any Video Converter İndir

Videoları MP4, AVI, MOV, WMV, MKV, M2TS, WebM, OGV gibi formatlara CUDA hızlandırma teknolojisi hızı ile dönüştürebilen, profesyonel ve ücretsiz video dönüştürücü. Ücretsiz olması, programı diğer ücretli yazılımlara karşı iyi bir alternatif konumuna getiriyor. Programın Türkçe dil desteği de mevcut.

Program, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI gibi neredeyse bütün video biçimlerini PSP ,iPhone, iPod ya da diğer taşınabilir cihazlar, MP4 oynatıcı ve akıllı telefonlar gibi platformlarda kullanılan MPEG-4 biçimine dönüştürebilir.

Any Video Converter ile toplu video dönüştürme işlemleri gerçekleştirebilir ve bitrate, framerate, boyut gibi pek çok özellik üzerinde oynama yapabilirsiniz.

Any Video Converter Freeware aynı zamanda YouTube videolarını çevrimdışı olarak indirir: YouTube videolarını kolaylıkla ve birkaç tanesi bir arada olarak indirin ve dönüştürün. Videoları MP4 ve FLV gibi akıcı hale getirin ve kendi sunucularınıza ya da web sitenize yükleyin! YouTube haricinde, Google Video ve Japon Nico Video gibi onlarca video sitesi de desteklenmektedir.

indir

 

Processing your request, Please wait....
Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Your comment?
Yanıtla