10:46 pm - Pazartesi Eylül 9, 2018

AOL Active Security Monitor İndir

Yazar: | 29 Nisan 2018 | 0
AOL Active Security Monitor

Active Security Monitor ile bilgisayarınızın virüslere, spyware’lere kimlik hırsızlıklarına, ağ sızmalarına veya diğer ciddi güvenlik girişlerine karşı güvenilirliğini kolay yoldan ölçebilirsiniz. AOL Active Security Monitor ücretsiz bir teşhis aracıdır. Bu sayesde bilgisayar ve ağ güvenliğinizi görüntüleme imkanına sahip olabilirsiniz. Diğer AOL hizmetlerinin aksine bu ücretsiz yazılım için AOL üyeliği gerekmemektedir. Ve hiçbir limiti bulunmamaktadır. Antivirüs yazılımınız, antispyware yazılımınız güvenlik duvarı yazılımınız, kablosuz ağ bağlantınız, işletim sisteminiz ve internet tarayıcınız ile uyumlu çalışıp size nereden gelirse gelsin tehlikeli bir durum geldiği zaman uyarı verir.

AOL Active Security Monitor ile bu tür sorunlara hızlı çözümler bulabilir ve bilgisayarınızı daha da güvenli hale getirebilirsiniz. Sisteminizdeki güvenlik eksiklerini size bildirerek tedbir almanızı sağlayan oldukça yararlı bir program.

AOL Active Security Monitor ile birlikte gelen özellikler:

  • Kolay, anlaşılabilir görüntüleme penceresi – bu sayede ağdaki tüm bilgisayarlarınız güven içinde.
  • Bilgisayarınızı virüslere, spywarelere, kimlik hırsızlığına karşı tetikte tutar.
  • Ve daha bir çok özelliği ile sistem güvenliğinizi size her an bildiren AOL Active Security Monitor ile bilgisayar güvenliğiniz hakkında oldukça fazla bilgi sahibi olacaksınız.

indir

 

Filed in: Güvenlik, İNDİR

Yorum yok.

Bir yanıt bırak