2:04 pm - Pazartesi Temmuz 3, 0856

Ares İndir – Ücretsiz P2p Dosya Paylaşımı

71 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
ares indir

Ares, muazzam bir dosya paylaşım topluluğuna ücretsiz ve doğrudan erişmenizi sağlayan başarılı bir P2P uygulaması. 2002 yılında Gnutella’dan ayrıldı ve o zamandan beri güçlü ve bağlı bir kullanıcı tabanı oluşturuyor.

Eşler arası (P2P) paylaşım dünyasının başlıklarını Bittorrent ve Gnutella kaplamış olabilir; ama onların hemen arkasından Ares geliyor. Ares’i kurmak sadece birkaç dakika alıyor ve arayüz, herkesin kendini rahat hissedeceği kadar basit.

Ares’i başlattığınızda, ağ üzerinde paylaşmak isteyebileceğiniz dosyaları bulmak için bilgisayarınızı otomatik olarak taramanıza izin veriyor. Yeni kullanıcılar karmaşık yapılandırma işlemi olmadığını öğrenmekten mutluluk duyacaklar; yapmanız gereken tek şey ara sekmesini seçmek ve istediğiniz dosyanın adını yazmak. Dosya bulunduğunda indirmeye başlamak için çift tıklamanız yeterli. Aktarım sekmesinde ilerlemeyi görebilirsiniz. Son güncelleme bittorrent desteği de sunuyor ve Ares’i tonlarca yeni içeriğe dahil ediyor.

Diğer kullanıcılarla iletişim kurmaktan hoşlanıyorsanız sohbet sekmesine tıklayın ve binlerce açık kanaldan birine bağlanın. Ares’i daha iyi kullanma konusunda ipuçları alabilir, diğer kullanıcıların hangi dosyaları önerdiğini sorabilir veya sadece genel yaşamınızdan bahsedebilirsiniz. Sohbetinize ifadeler bile ekleyebilir ve gözde sohbet kanallarınızın listesini tutabilirsiniz.

Tüm P2P programlarının içinde belki de en geniş ön izleme ekranını Ares sunuyor. Arayüzü ekrana sığdırabilir veya tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu, doğru filmi indirdiğinizden emin olmanın veya indirmelerinize bir göz atmanın harika bir yolu. Gnutella’dan ayrılan diğer iki proje olan WinMX veya FileNavigator’dan farklı olarak, Ares akıbeti bilinmeyen uygulamalara katılmadı ve giderek büyüyen bir kullanıcı topluluğunu bir araya getiriyor. Ancak aynı eski sorunlar var gibi. Çoğu Ares kullanıcısına göre, uygulama bir dosyanın aranmasını veya indirme işlemlerinin başarıyla tamamlanmasını zorlaştıran bağlantı sorunları yaşıyor. Bazı kişilerse Ares’in tüm dünyada kullanılan Gnutella’dan daha küçük bir kullanıcı ağına sahip olmasına ve Gnutella kadar geniş indirme kaynağı sunmamasına üzülüyor.

Ares azimli bir proje ve eDonkey gitmişken onun halen var olması güvenilirliğinin bir göstergesi. Güçlü bir kullanıcı topluluğu, sade arayüzü ve harika bir önizleme sayfası ile çoklu sohbet hizmeti sayesinde halen güçlü bir paylaşım hizmeti.

Ares, internet üzerinde dosya paylaşmak isteyen herkes için iyi bir P2P uygulaması seçeneği.

indir

 

Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla