Army Rage İndir – Online İkinci Dünya Savaşı Oyunu İndir
By adminc On 4 Oca, 2018 At 02:34 PM | Categorized As Oyun | With 0 Comments

Army-Rage-logoGün geçtikçe oyun dünyasında online oyunlarda şekil ve anlam kazanmaya devam ediyor. Bunlardan en başarılı örnek Army Rage, ikinci dünya savaşını konu alan bu MMOFPS oyunu Çin’li oyun üreticisi olan Tuyasoft tarafından geliştirilmekte. Oyunda kullanılan grafik motorunuda sil baştan kendisi geliştiren Tuyasoft ortaya muhteşem grafikler koymasa da online oyun dünyasına kazandırdığı bu FPS oyunu ile online oyun severlerin beğenisini kazanmayı başardı.

İkinci dünya savaşı temasına sahip birçok oyun gördük bugüne kadar ancak online platformda bu tip yapımlara pek rastlayamıyoruz. Army Rage ise bu temayı kaliteli bir şekilde online oyun dünyasına aktarmayı başarmış. Oyunda 2 farklı taraf ve bu taraflara ait 4 farklı karakter sınıfı bulunuyor. Bunlara göz atacak olursak;

-          Assault: Saldırı üzerine yetenekli olan Assault sınıfının sahip olduğu araç gerekler bunun en büyük örneği.

-          Engineer: Mühendisler savaşın en can alıcı karakterleri onlar belkide, ayrıca hafif makineli tüfekleriyle de gerektiğinde başarılı birer savaşçı olabiliyorlar.

-          Scout: Sniper sınıfı olarak adlandırabileceğimiz bu karakterler uzaktan adam avlayabilme yetenekleri ile övünürler.

-          Support: En basit anlamı ile destek ve yardım takımı olan bu karakterler genellikle takım arkadaşlarına en zor anlarında yardım ederler.

4 farklı oyun modunun bulunduğu Army Rage’de 3 mod temel 1’i ise özelleştirilebilri mod olarak dikkat çekiyor. Çok büyük haritaları bulunan Army Rage’in bu haritaları 24 kişiye kadar desteklendiği için çoğu zaman boş kalmayacaktır.

indir-download

About -

Leave a comment

XHTML: You can use these tags: