5:06 pm - Cumartesi Haziran 28, 2019

AVG Antivirüs İndir – Ücretsiz

135 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
avg antivirus indir

AVG Anti-Virus yıllar boyunca birçok değişiklik geçirdi ama kişisel kullanıcılar için halen en kullanışlı ücretsiz antivirüs programlarından biri.

Ücretsiz bir güvenlik aracı olmasına rağmen AVG Anti-Virus herhangi bir ücretli antivirüs uygulaması kadar iyi. Sizi virüslerden, spyware’den, korsanlık yazılımlarından ve istenmeyen mesajlardan koruyan bir çok modüle ve aynı zamanda arama sonuçlarını ve web bağlantılarını kontrol edip güvenli olduklarını onaylayan ek bir koruma tabakası olan LinkScanner‘ı da içeriyor. Son yıllarda geliştiriciler tercih ettiğiniz arama motoru gibi tarayıcı ayarlarınıza müdahale eden daha aktif özellikler eklemiş, ancak halen iyi bir antivirüs seçeneği olmaya devam ediyor.

AVG Anti-Virus ile ilgili en iyi şeylerden biri de sistem kaynaklarını sömürmeden ve tabii sizi sürekli uyarı pencereleri ve güncelleme mesajlarıyla rahatsız etmeden sistem çubuğunuzda küçültülmüş olarak sessizce durup, iyi ve etkin bir koruma sağlaması. Eksiksiz bir programın ücretsiz versiyonu olduğu için AVG Anti-Virus sizden AVG Professional’ı satın almanızı isteyen rahatsız edici ekranı da gösteriyor, bu da bazı kullanıcıların hoşuna gitmeyebilir.

indir

 

Processing your request, Please wait....

Son Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla