5:05 am - Çarşamba Şubat 4, 2020

Bilgisayar İçin Gerekli Tüm Programları İndir

1191 Görüntüleme Yönetici 0 Yorum
Tweet
sistem icin gerekli programlar

Bilgisayarlarınız bir sorun teşkil ettiğinde veya istediğiniz bir işlemi gerçekleştirmediğinde ilk yapmanız gereken format atmaktır. Fakat format attıktan sonra bilgisayarınızda bulunan tüm programlar ve belgeler silindiği için ihtiyaç duyacağınız programlar bulunmaktadır. Bunları elde etmek için uzun arayışlar yerine sizler için derleyip topladık.

Kullanacağınız programlar bilgisayarınızı ve günlük ihtiyaçlarınızı oldukça kolaylaştıracaktır. Ayrıca bilgisayarınız bir sorunla karşılaştığında ve bilgisayarınız açılmayacak durumda ise belgelerinizi kurtarmak için ihtiyaç duyabileceğiniz programda bu liste içerisinde.

Tüm programlar arasından en iyi ve en yararlı olanlarını seçtik. Umuyoruz ki bu bölüm sayesinde ihtiyacınıza yönelik en uygun programları rahat ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Sisteminizi yeniledikten sonra gerekli olan tüm yazılmları derledik, güncel sürümleri linklere tıklayıp indirebilirsiniz.

 

java programı- JAVA –

Bilgisayarında Java uygulamaları çalıştırmak ve Java ile uygulama geliştirmek isteyenler için Java platformu.

indir butonu

line-sade

winrar indir- WinRAR -

WinRAR güçlü bir arşiv yöneticisidir. RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar.

indir butonu

line-sade

winamp indir- Winamp -

Winamp ile tüm medyanızı oynatabilir ve organize edebilirsiniz, internetten müzik dinleyebilirsiniz, konserleri canlı olarak izleyebilirsiniz.

indir butonu

line-sade

skype indir- Skype -

Skype, dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi bir kişiyi Skype üzerinden ücretsiz aramanıza imkan tanıyan küçük bir yazılımdır.

indir butonu

line-sade

k lite indir- K-Lite Codec Pack -

K-Lite Codec Pack videolar için gerekli olan codec yazılımları ve ilgili araçlar içeren bir pakettir.

indir butonu

line-sade

Google Chrome İndir – Google Chrome -

Web kullanımını daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hale getirmek için sade tasarımını son derece gelişmiş teknolojilerle birleştiren bir tarayıcı.

indir butonu

line-sade

Avira antivirus- Avira Free Antivirüs -

Avira Free Antivirus virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara karşı sağladığı koruma ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır. Diğer antivirüsler için TIKLAYIN

indir butonu

line-sade

Foxit reader indir- Foxit Reader -

PDF dosyalarını görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. PDF dosyalarını görüntülemek için Adobe Acrobat Reader kurmadan, bu kurulum gerektirmeyen ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

indir butonu

line-sade

 C-puz- CPU-Z -

Bilgisayarınızın işlemci, anakartınızın modelini ve bellek bilgilerini ayrıntılı bir şekilde size anlık olarak sunan ücretsiz bir sistem aracı.

indir butonu

line-sade

Burnaware indir- BurnAware -

CD, DVD ve Blu-ray disklere veri yazabilen bir programdır. Tek bir pencere içinden CD, DVD ve Blu-ray diski seçip dosyalarınızı yazdırabilirsiniz

indir butonu

line-sade

ccleaner download- CCleaner -

İşletim sistemlerindeki gereksiz ve işletim sisteminin çalışmasını yavaşlatan gereksiz dosyaları temizlemek ve windows’u tamir etmek için kullanılan bir programdır.

indir butonu

line-sade

Libreoffice indir- LibreOffice -

LibreOffice, temel ofis programlarını içeren ücretsiz bir OpenOffice.org, Microsoft Office muadili yazılım. Writer, Calc, Impress, Draw, Math ve Base isimli araçlardan oluşuyor. OpenOffice.org’dan kopan bir The Document Foundation grubu tarafından hazırlanan bu yazılım tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor.

indir butonu

line-sade

get adobe flash player - Adobe Flash Player -

Adobe Flash Player, tüm flash tabanlı uygulamaları çalıştırmaya yarayan bir tarayıcı eklentisidir.

indir butonu

line-sade

Tv programı indir  - Yolcu Toolbar (Öneriyoruz) -

Tüm tarayıcılarla uyumlu olan yolcu toolbarda kesintisiz canlı tv izleyebilir, radyo dinliyebilirsiniz. Müzik dinleme eklentisiyle istediğiniz şarkıları dinleyin, haberleri anlık olarak takip edin. Şehrinizin anlık hava durmunu öğrenin, sosyal ağlara tek tıkla ulaşın.

indir butonu

Güncellendi : 28 Ocak 2020
Loading...
5/5 - 20
You need login to vote.
HATA BİLDİR
Yorumunuz?
Yanıtla