10:19 am - Pazar Temmuz 20, 2019

Combat Arms İndir – MMOFPS Oyunu İndir

82 Görüntüleme adminc 0 Yorum
Tweet
combat-arms-indir

Sürekli değişen bir çatışma bölgesine düşmek için hazırlanın. Kendi oyununuzun kontrolüne sahip olduğunuz bir yer ve tamamen özelleştirilmiş karakteriniz ile 15 oyuncuya kadar sık ormanların, terk edilmiş endüstriyel arazilerin ve daha fazlasının içerisinde şiddetli çatışmaları tecrübe edinin. Teçhizatınızı alın ve savaşmaya hazır olun!

Şu an için yedi tane oyun türü bulunmaktadır:

Oyun içinde şu anda 7 tane oyun modu bulunuyor.

  1. Yok Etme (Elimination): Oyunun en çok oynanan ve klasikleşen modudur. Alpha ve Bravo olmak üzere iki takım bulunuyor ve takımlar birbirini yoketmek için çatışıyorlar.
  2. Tek Kişilik Ordu (One Man Army): Tek başınıza çatışmaya girmeye hazır mısınız? Bu modda karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürmeye çalışıyorsunuz.
  3. Bul ve Yoket (Search & Destroy): Bu mod iki takım halinde oynanır ve her takımın yapması gereken farklıdır. Biri bölgeyi bombalamaya çalışırken diğer takım engel olmaya çalışır.
  4. Bayrak Kapma (Capture the Frag): Birçok oyunda yer alan bayrak kapma modunda karşı takımın bayrağını kendi bölgenize getirmeye çalışıyorsunuz.
  5. Ateş Takımı (Fire Team): Bu mod bilgisayara karşı oynanır. Bilgisayar tarafından kontrol edilen oyuncuları öldürerek işaretli bölgeye ulaşmaya çalışıyorsunuz.
  6. Karantina (Quarantine): Sadece Combat Arms’a özel bir mod olan karantina modu MMOFPS’ler arasındaki ilk zombi moddur. Oyunun en zevkli modlarından biri olan Quarantine Modda round başlangıcında 10′dan geriye sayılır. Geri sayım bitince oyunculardan 1 veya 2 kişi Zombi olur. Zombiler 2 dakika içinde diğer oyunculara hastalık bulaştırıp zombi yapmak zorundadır. İnsanlar ise zombiler çok dayanıklı olduğu için ya saklanmak zorunda ya da hep birlikte çalışmalıdırlar.
  7. Casus Avı (Spy Hunt)

 

Combat_Arms

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN.

indir-download

 

Son Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018

Konuları Kaçırmayın Abone Olun - Teknoloji Haberleri - Güncel Webmaster Portalı - mainpc.net and let's be smart!
Loading...
0/5 - 0
You need login to vote.
Kategori
Your comment?
Yanıtla